💫 مشاوره کنکور انسانی 1400

از همان ابتدا فهمیدم که تو هم یک کنکوری هستی که به دنبال راه حل موفقیت در زندگینامه و روش درس خواندن رستگار رحمانی میگردی. برای همین هم دنبال رستگار میگردی. این در صورتی است که روش مطالعه دروس مختلف با هم متفاوت است. برنامه های آماده در بهترین حالت تنها یک دید کلی به شما می دهند.برنامه های آماده ی کنکور را نخرید! و اینکه اگه همه تغییراتی رو که شما تو سایت گفتین رو تو کتابام لحاظ کنم چیز دیگه مشاور کنکور چت (روش های بیشتر) ای میمونه؟ پس حواست باشه که اگر مشاورت حرفه ای باشه و نکته مثبت تر اینکه اگر خودش از رتبه های برتر کنکور باشه قطعا باید این روش ها رو به خوبی بهت آموزش بده. باید به روشهای گوناگون مطالعه، یادگیری، تمرکزآگاهی داشته باشد. باید توانایی تشخیص تیپ رفتاری افراد گوناگون را داشته باشد و با توجه به تیپهای رفتاری و شخصیتی فرد به او مشاوره بدهد. رک و راست باید بهت بگم پیدا کردن درصد های کنکور رستگار رحمانی یا اصلا دیدن کارنامه رتبه اول کنکور تجربی 88 به درد تو نمیخوره. اینجاست که اهمیت مشاور و مشاوره نمود پیدا میکند. نظام آموزشی کشور همچنان در تلاش است تا زیر ساخت های لازم را برای حذف کنکور فراهم کند و هرسال نیز لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور افزایش پیدا می کند.

جریمه انصراف در دوره روزانه و غیر روزانه با توجه به نوع دانشگاه متفاوت هست. دانشگاه دولتی معمولا برای انصراف شهریه معادل دوره شبانه دریافت می شود. سلام. دانشجوی ارشد پیام نور که تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ معافیت تحصیلی دارد، در چه ماهی میتواند انصراف دهد که هم فرصت ۱ ساله برای کنکور مجدد داشته باشد و هم مشکلی برای انصراف نداشته باشد. سلام بنده سال ۸۸ دیپلم نقشه کشی ساختمان (اتوکد) گرفتم در دبیرستان کار و دانش الان تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم میخوام فوریت های پزشکی بخونم برای جذب در اورژانس ولی نمیدونم باید چکنم! توصیه می کنیم که در بررسی رتبه قبولی ها و درصد دروس لازم خیلی تمرکز نکنید زیرا ممکن است به مرور که پیش می روید و نمی توانید آن درصد های لازم را به دست آورید ، از درس خواندن زده شوید اما حتما باید برای هر درس هدف گذاری کنید مثلا در درس فیزیک کنکور لازم است که حداقل درصد 70 را کسب کنید ولی در زبان کنکور با درصد پایین تر نیز احتمال قبولی دارید پس باید برای درس فیزیک بیشتر زمان بگذارید و مطالعه کنید. اما فراموش نکنید که این کتاب ها منبع های کنکور یال 1388 است و از آن زمان تا کنون منابع بسیار بهتری وارد بازار شده اند که میتوانید از آنها استفاده کنید.

مشاور کنکور فرهادیان

4- سعی نکنید که به خودتان بیشاز اندازه مغرور شوید. با داشتن یک مشاور بسیار خوب، دیگر نیاز به سعی و تلاشهای بیهوده، دست و پا زدنهای الکی، محبوس کردن خودمان در اتاق، به در و دیوار کوباندن خود، استراحت نکردن و مطلقا درس خواندن نیست. یا دروس عمومی را مهم میدانند و سعی در این دارند که آن دروس را قویتر کنند یا دروس اختصاصی. شخصی و اختصاصی برای شرایط شما باشد: بار ها تاکید کردیم یک برنامه ای که قابل استفاده ی همه باشد برای هیچکس نیست! به هیچ وجه اینگونه نیست، شما حتما با هر کتابی می توانید صد بزنید، اگر در مورد کتاب خودتان تردید داشتید و دوست داشتید مطمئن شوید در بخش کامنت ها برای مشاور کنکور چالوس من بنویسید. مشاور با برنامهریزی اصولی، توازن میان مطالعه تمام دروس و معین کردن ساعاتی برای استراحت و تجدید قوا؛ کمک میکنند که فرد در طول زمان تحصیل، خسته نشود و از ادامه راه باز نماند. بسیاری از افراد، از قلقهای اصولی برنامهریزی و مدیریت زمان آگاهی ندارند. مشاوران افرادی هستند که راههای زیادی را آزمون و خطا کردهاند و به عقوبت بسیاری از آنها آگاهی دارند. برای رسیدن به این مقصد، مسیرهای زیادی وجود دارد اما نباید فراموش کرد که مسیرهای درست بسیار کمتر از بی راههها هستند.

موضوعات داخل این سرفصل اگر پر اهمیت تر از موضوعات قبل نباشه اصلا کم اهمیت تر نیست.پس باید برای موفقیت در کنکور سراسری حتما بهشون دقت کنید و اجراییشون کنیدموضوع اول تعهد به برنامه ریزیهتعهد به برنامه ریزی همون طور که میدونید به راحتی به دست نمیاد و کمتر اتفاق میفته تا ما بتونیم ۱۰۰ درصد برنامه ای که ریختیم رو اجرا کنیم اما نگران نباشید چون راهکار های طلایی ما میتونه کلید حل این مشکل باشه اگر زحمت بکشید و روی اینجا کلیک کنید و مجموعه تعهد رو کامل بررسی کنید و از راهکار هاش استفاده کنیدمشکلاتی مثلتمرکزخوابکنترل ضمیر ناخودآگاه انگیزه و… برای اینکه برنامه شما به خوبی اجرا بشه باید کنکوری خواندن رو یاد بگیرین. بسیار بعید است که شما در همهی رشتههای کنکور هنر تواناییها و استعدادهای لازم را داشته باشید. بودجه بندی کنکور هنر 1401 مثل بقیه دو بخش عمومی و اختصاصی داره ! برای دروس عمومی زمانی بین 60 تا 90 دقیقه و برای دروس اختصاصی زمانی بین 80 تا 120 دقیقه در نظر بگیرید.البته این زمان می تواند تا 20 دقیقه متفاوت تر از این بازه باشد. در واقع در عصر حاضر، زمان بسیار بااهمیت است آنچنان که حتی از یک مژه برهم زدن هم نمیتوان گذشت.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما