💫 مشاوره کنکور هنر 1400 به همراه جزییات رشته ها و ضرایب

برنامه مشاور کنکور (تجربی) - دانلود - کافه بازار با استفاده از تخیل و ایجاد ارتباط میان اندیشه های گوناگون می توان به ایده های متنوعی دست یافت و در مرحله بعد، آنها را ارزیابی و بررسی کرد. اگر به بخش پیشرفت تحصیلی سایت سربزنید، قسمتهای متنوعی مثل مشاوره تحصیلی و غیره مشاهده خواهید کرد. برای بهرمندی از خدمات رایگان مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی روی عبارت کلیک نمایید. با استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان و تنها با یک تماس در واقع دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاوره نیست و از هر نقطه و هر شهری که هستید می توانید با یک تماس تلفنی ، سوالات و اشکالات خود را از مشاورین با تجربه و حرفه ای مشاور گروپ بپرسید. مهندس حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. به هیچ وجه برنامه ی آماده نخرید.برنامه باید کوتاه مدت و متناسب با شرایط شخص شما باشد و نقاط قوت و ضعف شما. یک روز در یکی از همین مدارس دانش آموزانی که معدل متوسطی داشتند را از سایر دانش آموزان که معدلشان بالاتر از ۱۸٫۵ بود جدا کردیم، قرار بود دسته اول دانش آموزان به مدت یک ماه با استفاده از پلن ذهنی به مطالعه و یادگیری دروس خود بپردازند.

مشاور کنکور تبریز

در حقیقت باید پلان ذهنی را چاقوی نظامی سوییسی مغز نامید. در واقع این سیستم همانند چاقوهای جیبی چندکاره سوییسی است که طبق سفارش مشتری کارایی آنها قابل تغییر است، می تواند از پیش پا افتاده ترین تا بزرگترین کارها یا در ارائه راه حل برای مشکلات مختلف بکار گرفته شود. در واقع پلن های ذهنی امکان مشاهده ی یکباره ی تمام اجزاء را فراهم می سازد و به این ترتیب احتمال بروز تداعی خلاقانه و یکدست سازی افکار افزایش می یابد و مغز می تواند ایده هایی را که در شرایط عادی تنها تا مرز هشیاری ما راه پیدا می کنند، دنبال کرده و بیرون بریزد. در واقع این پلن منحصربفرد کمک می کند تا جامعه ای خلاق و موفق داشته باشیم. مشتریان ما در گروه درس زندگی از اقشار مختلف جامعه هستند. ببخشید با توجه به شرایط فعلی جامعه شما پیشبینی میکنید که کنکور به تعویق میفته یا سر جاش میمونه?

1. ببخشید با کتاب منطق و فلسفه جامع کنکور مهروماه (3پایه) آشنایی دارید ؟ آیا شما با همه ی رتبه های تک رقمی ، دو رقمی و سه رقمی مرکز مشاوره کنکور ما گفتگو کرده و از معدل آنها خبر دارید که چنین نقدی را بر بنده وارد می کنید؟ چون بعضی ها فکر می کنند مشاوره خوب، صرفاً در برنامه ریزی خلاصه می شود. بعد با طراحی برنامه درسی منحصر به فرد شما تمام نکات ریز و درشت درس خواندن کنکوری را به شما آموزش میدهد تا در آزمون کنکور سراسری از سایر رقبای خود جلو بزنید. او و همکارانش در گروه درس زندگی از پلن ذهنی برای افزایش خلاقیت کودکان و نوجوانان، بهبود روابط همسران، موفقیت دانش آموزان و دانشجویان در کنکور سراسری و دانشگاه، بهبود روابط اجتماعی افراد و بهبود وضعیت اقتصادی کسب و کارهای مختلف بهره می گیرند، به گفته سیناتهرانی امروزه میلیون ها نفر در جهان از پلن های ذهنی استفاده می کنند و دیری نخواهد گذشت که این متد تفکر ذهنی به روشی جهانی برای موفقیت افراد تبدیل خواهد شد. سیناتهرانی در ادامه اضافه کرد: پلن های ذهنی به دلیل ماهیت خود بطور خودکار از تمام مهارت های تفکر خلاق بهره می گیرند و در همان حال با نزدیک شدن فرد به اهداف خویش، انرژی روانی فزاینده ای تولید می کنند.

مشاور کنکور 100

و این که اگه بعد از حذف و اضافه انصراف بدم و شهریه ثابت فقط پرداخت کرده باشم باید شهریه متغیر هم پرداخت بشه؟ برای مثال فردی که می خواهد در یک کنفرانسی سخنرانی کند براحتی می تواند پلن ذهنی آن سخنرانی را ترسیم کرده و سخنرانی ای تاثیرگذار و عالی داشته باشد و یا دانش آموز و دانشجویی که علیرغم مطالعه و مرور زیاد بر روی مباحث درسی تسلط ندارد با رسم پلن ذهنی درس مورد نظرش می تواند در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین میزان یادگیری را از مباحث مورد نظر خود داشته باشد. این ابزار همان سیستم پلن ذهنی است. به کمک این پلن فرآیند آموزش و یادگیری بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد شد و دیگر نیازی نیست دانش آموزان برای موفقیت در امتحانات یا کنکور سراسری، ساعتهای متمادی درس بخوانند. این سیستم را می توان در مورد تمام مسائل موجود در فرآیند تفکر به ویژه حافظه، خلاقیت و یادگیری بکار بست. خانواده، کانون شکل گیری هویت فرد است و به عنوان میانجی در اجتماعی شدن کودک و هم نوایی عمیق وی با هنجارهای اجتماعی، از اهمیت ویژهای برخوردار است و از آنجایی که نخستین سالهای زندگی انسان در محیط خانواده میگذرد و به این واسطه شخصیت او شکل میگیرد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما