10 انیمیشن جالب برای بزرگسالان و کودکان

[ad_1]

انیمیشن یک شکل هنری است، اما اغلب جای آن چیزی جز گفتن داستان های کودکانه به کودکان نیست. اما فیلم های زیادی در ژانر انیمیشن هستند که گزینه های بسیار خوبی برای بزرگسالان و کودکان هستند. با افزایش محبوبیت مانگا و انیمه و بازگشت کیفیت گذشته آنها، فیلم های انیمیشن محبوبیت بیشتری پیدا کردند. با این حال، نماد بسیاری از ژانرهای انیمیشن کلاسیک است و به همان اندازه بین کودکان و بزرگسالان محبوب است.

یکی از کاربران Reddit به نام Michaelovsky5 متوجه شکاف بین انیمیشن و بزرگسالی شد و از دیگر کاربران خواست تا محبوب ترین فیلم های انیمیشن خود را معرفی کنند، انیمیشن هایی که برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان جذاب و مناسب برای هر دو گروه است. کاربران Reddit به سرعت به درخواست کاربر پاسخ دادند و مجموعه ای از انیمیشن ها را معرفی کردند که تضمینی برای سرگرمی بزرگسالان و کودکان هستند. در این مقاله 10 فیلم انیمیشنی را به شما معرفی می کنیم که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب و سرگرم کننده خواهد بود.

1- نام شما (2016)

فیلم نام شما یک انیمیشن است که هدف آن مخاطبان بالای 12 سال است. در اینجا با یک انیمه فانتزی عاشقانه مواجه می شویم که برای لحظه ای بینندگان را خوشحال می کند و لبخند می زند و در عین حال لحظه ای دل آنها را می شکند. نام شما بر موضوعات عشق، از دست دادن عزیزان و بزرگ شدن و تلاش برای یافتن و ملاقات دو شخصیت اصلی با انتقال بدن آنها به یکدیگر تمرکز دارد. این انیمه ثابت کرد که در بین نوجوانان و بزرگسالان به یک اندازه محبوبیت دارد و این محبوبیت به دلیل روایت جذاب و انیمیشن باکیفیت فیلم است که به خوبی احساسات شخصیت ها را منتقل می کند و در نهایت بیننده را درگیر جستجوی رابطه می کند. افراد اطراف شما در زندگی واقعی

در این مقاله 10 فیلم انیمیشنی را به شما معرفی می کنیم که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب و سرگرم کننده خواهد بود.

2- راتاتویی (2007)

می توانیم بگوییم که مردم وقتی به آشپزخانه فکر می کنند هرگز نمی خواهند یک موش در آن باشد، اما موشی به نام رمی یک استثنا است. انیمیشن Ratatouille داستان رمی موشی با علاقه و استعداد فراوان در آشپزی را روایت می کند. این فیلم داستان دوستی، شجاعت و شکستن کلیشه‌ها را روایت می‌کند تا هم کودکان و هم بزرگسالان را تشویق به دیدن چیزهایی کند که ممکن است به نظر عادی نرسد. انیمیشن Ratatouille در حالی که داستانی منحصر به فرد و سرگرم کننده و روایتی بسیار قوی دارد، دستور پخت بسیاری از غذاهای خوشمزه را نیز به مخاطبان خود ارائه می دهد.

در این مقاله 10 فیلم انیمیشنی را به شما معرفی می کنیم که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب و سرگرم کننده خواهد بود.

۳- آقای فوق العاده فاکس (2009)

فاکس بر اساس کتابی از آقای رولد دال فوق‌العاده، یک سبک انیمیشن منحصر به فرد را برای روایت داستان انتخاب می‌کند. انیمیشن، تم های گرم و دلپذیر، عروسک های گلدار را با تصاویر استاپ موشن ترکیب می کنند تا تصاویری خیره کننده ایجاد کنند و در عین حال فضایی شبیه به فیلم را ثبت کنند. وینی پو داستانی می دهد، اما داستانی کاملاً متفاوت را بیان می کند. Fantastic Mr. Fox حاوی هنری است که با به تصویر کشیدن سوژه های واقعی مخاطب را متحیر می کند و در عین حال بسیار متفاوت و غافلگیرکننده است. هر کدام از شخصیت های این انیمیشن ظاهری خاص و عالی داشتند که مورد پسند تمامی بینندگان در سنین مختلف قرار گرفت.

در این مقاله 10 فیلم انیمیشنی را به شما معرفی می کنیم که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب و سرگرم کننده خواهد بود.

4- شگفت‌انگیزان (2004)

The Incredibles در زمان انتشار یک انیمیشن انقلابی بود و تا زمانی که دنباله آن در سال 2018 اکران شود یکی از محبوب ترین سریال های بینندگان باقی مانده است. این فیلم خانواده ها، بزرگسالان و کودکان را با شخصیت های خنده دار و داستان جذاب خود هدف قرار داده است. The Incredibles برخی از بهترین طرح‌های لباس در دنیای ابرقهرمانی را دارد و انیمه‌های باکیفیتی حتی پارچه‌های آن را به نمایش می‌گذارند. این انیمیشن به همان اندازه برای مخاطبان بزرگسال و کودک جذاب بود، با بسیاری از موضوعات پنهان بزرگسالان.

شرکت هیولاها (2001)

انیمیشن هیولاها، شرکت یکی دیگر از آن دسته از فیلم های دیزنی است که سعی می کند نظر بینندگان را در مورد شخصیت هایی که روی پرده هایشان می بینند تغییر دهد. این فیلم ایده جالبی را ایجاد می کند که در آن گروهی از هیولاها یک کار تمام وقت اما عجیب و غریب دارند و برای ترساندن بچه ها است، این یک داستان بسیار قانع کننده برای بزرگسالان و ترسناک برای بچه ها است. این هیولاها خیلی زود نشان می دهند که کاملا بی ضرر هستند و با جذابیت خاص و خلق و خوی آرام خود همه را مسحور خود می کنند. این فیلم به طور خاص ایده غول های ژانر را در انیمیشن استادانه معرفی کرد.

6- شرک (2001)

در سال‌های اخیر شرک به یک میم و یک ژست تبدیل شده است، اما فیلم فراتر از آن رفته است و به لطف کمدی بزرگسالانش می‌تواند برای افراد در هر سنی جذابیت داشته باشد. این انیمیشن فوق العاده سرگرم کننده است زیرا شما یک ساخت افسانه ای را برای یک داستان عاشقانه، دوستی های غیرممکن و تفاوت های موقعیت اجتماعی انتخاب می کنید. اگرچه شرک غول است، اما گاهی مخاطب از آن ناراحت می شود. او از جامعه طرد شد اما به زودی قلب فیونا و تماشاگران را به دست آورد.

7- نارگیل (2017)

حتی با وجود اینکه فیلم های دیزنی برای کودکان فیلم می سازد، اما تمایل دارند موضوعات تیره ای مانند غم و اندوه را در داستان های خود بگنجانند تا به کودکان درباره عواطف و احساسات انسانی بیاموزند. با این حال، برای برخی از مخاطبان بزرگسال، به ویژه کسانی که این مضامین را با زندگی و شرایط عاطفی خود سازگار می‌دانند، می‌تواند منبع رضایت و آرامش باشد. انیمیشن کوکو داستان پسری را روایت می کند که عاشق آواز خواندن است اما خیلی زود خود را در سرزمین مردگان می بیند و متوجه می شود که علاقه اش به موسیقی از کجا آمده است. سبک انیمیشن خنده دار و بازیگوش فیلم نماد فرهنگ سنتی و تعطیلات مکزیک، به ویژه روز مردگان است. کوکو همچنین از تم های عمیق استفاده می کند، بنابراین یک گزینه عالی برای مشاهده برای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان است.

8- The Emperors New Groove (2000)

The Emperors New Groove یک انیمیشن متفاوت با شخصیت های بامزه ای مانند کرونک و پاچا بود. این فیلم همچنان تماشاگران را به خنده می‌اندازد، چه با شخصیت گیج‌کننده و حواس‌پرتی کرونک، چه با طنز بزرگسالانه و حیله‌گر او که کل داستان را فراگرفته است. اگرچه این فیلم در سال 2000 اکران شد، اما سبک انیمیشن بسیار بهتر از فیلم های انیمیشن منتشر شده در آن سال به نظر می رسد.

9- تمامی فیلم های استودیو گیبلی

استودیوی گیبلی یک شرکت تولید انیمیشن است که با شخصیت های جذاب، روایت های پیچیده و رویکرد لذت بخش به سینما، بسیاری را مجذوب خود کرده است، و انتخاب بینندگان را مانند تقریباً همه برای لیست بهترین انیمیشن های استودیو دشوار می کند. . این فیلم‌های خوش‌ساخت و باکیفیت با سبک‌های بصری خارق‌العاده و روایت‌های منحصربه‌فرد خود، مخاطبان پیر و جوان را سرگرم و خوشحال می‌کنند. کار استودیو گیبلی به طرفداران و بینندگان در سراسر جهان اجازه می دهد تا با هر یک از شخصیت ها و داستان های خود ارتباط برقرار کنند و به همین دلیل است که شخصیت های این استودیو بسیار محبوب هستند.

در این مقاله 10 فیلم انیمیشنی را به شما معرفی می کنیم که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب و سرگرم کننده خواهد بود.

۱۰- Spider-Man: Into The Spider-Verse (۲۰۱۸)

فیلم‌های مرد عنکبوتی در دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی نمادین و متفاوت بوده‌اند، اما بسیاری از طرفداران نمی‌دانستند که در زمان تایید نسخه انیمیشن چه احساسی نسبت به آن داشته باشند. با این حال، نتیجه نشان داد که بسیاری از سوء تفاهم ها در مورد آن اشتباه بوده است و نتیجه، سبک جدیدی از انیمیشن بر اساس عناصر طراحی شده با دست است. گرافیک کلی این فیلم بسیار خارق العاده و انقلابی بود و برای اکثر تماشاگران فیلم عالی بود. Spider-Man: Into The Spider-Verse از سبک بصری کمیک مانندی استفاده می کند که با رنگ های شاد و شخصیت های سرگرم کننده اش از همان لحظه اول مخاطب را مجذوب خود می کند.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو