10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

[ad_1]

عشق چیز عجیبی است و یافتن آن می تواند در عجیب ترین مکان ها و زمان ها اتفاق بیفتد. در حالی که همه نسبت به عشق و محبت احساس خوبی دارند و آن را موضوعی احساسی و ظریف می دانند، عشق چیزی است که می تواند گاهی خطرناک و حتی ترسناک باشد. گاهی اوقات در فیلم های پر از عشق، خون و قتل دیده می شود. در این مقاله 10 فیلم عاشقانه ترسناک را به شما معرفی می کنیم که مولفه های عاشقانه و ترسناک را به شکلی جذاب و خیره کننده ترکیب می کنند.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

10- بدن داغ

The Warm Bodies در زمانی اکران شد که دیگر فیلم‌های با مضمون زامبی‌ها شروع به تکرار کردند، اما فیلم سعی کرد چیز متفاوتی را به ژانر اضافه کند، اما جهانیان که در سال 2013 فیلم دیگری را دیدند، نادیده گرفته شد. حالا از مردگان خسته شده و بیرون انداخته شده است. اما این بدان معنا نیست که بدن‌های گرم فیلم خوبی نبود، اما می‌توانست با خلق دنیایی منحصربه‌فرد فیلم خوبی باشد، دنیایی که عشق واقعی درمان زامبی‌ها است. در این فیلم، نیکلاس هولت زامبی است که با یک دختر انسان وقت می گذراند که عشق، کسل کننده بودن و زردی متمایز او را شبیه یک فرد واقعی می کند. عشق بین این دو به طرز شیرینی متفاوت است و یک کمدی ترسناک است که به جای داستان از منظر انسانی، بر شخصیت زامبی هولت تمرکز دارد. بدن های گرم فیلمی بسیار دلگرم کننده است که همیشه از تماشای آن لذت خواهید برد.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

9- ماه عسل

با بازی رز لزلی بازی تاج و تخت در حالی که جوان روسی به عنوان بی ماه عسل خود را با همسرش پل می گذراند، آنها به روستایی دورافتاده سفر می کنند تا چند روز با کیفیت را با هم بگذرانند. عشق این دو تازه، هیجان انگیز و لطیف است و فیلم ماه عسل به آرامی و با دقت داستان عشق آنها را روایت می کند و نشان می دهد که آنها عاشق یکدیگر هستند. اما مطمئناً ما در مورد یک فیلم ترسناک صحبت می کنیم و این همه عشق و احساسات در اینجا به سمت و سوی خوشایندی نمی رود.

مرد جوان داستان از اختلال خواب رنج می برد، اما وقتی یک شب به خانه برمی گردد، با اینکه ظاهرش تغییری نکرده است، دیگر زنی نیست که پل می شناخت. در حالی که مخاطب ناامید است تا بفهمد چرا این زن به آرامی در حال تغییر و دور شدن از همسرش است، اما معلوم می شود که عشق این دو از همان لحظه ای است که ما فکر می کردیم عروس و داماد عمیقاً عاشق شده اند. در آستانه فروپاشی این فیلم داستانی غم انگیز و احساسی از تلاش پل برای نجات عشق همسرش است اما در نهایت حقیقت بدی آشکار می شود.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

8- مردم گربه

به محض خواندن داستان Cat People، احساس می کنید داستان دیوانه وار دارید. سیمون سیمون در این فیلم نقش ایرینا را بازی می کند، زنی صربستانی که فکر می کند اگر با همسرش کارهای عجیب و غریب انجام دهد، تبدیل به گربه ای غول پیکر می شود و هرکس او را آزار دهد مجازات می کند. او که فکر می کند متعلق به یک نژاد گربه باستانی است، به آرامی کنترل پارانویای خود را به دست می گیرد و رابطه او با همسرش به تدریج خراب می شود. این فیلم یک داستان عاشقانه تراژیک است که به زودی به یک رابطه خطرناک تبدیل می شود زیرا ایرینا سعی می کند ماهیت حیوانی خود را با روابط انسانی خود متعادل کند. با وجود فقدان یک رابطه عاشقانه الهام بخش در داستان Cat People، فروپاشی رابطه عاشقانه بین شخصیت های آن جذاب است.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

7- پرواز کنید

همان چیزی که اغلب در این ژانر اتفاق می افتد، به عنوان یک رمان عاشقانه دیگر با یک تراژدی در طرح.او در فضای دوربری کار می کند، به طور تصادفی بین دو دستگاه ساخته شده خود حرکت می کند و نه او و نه نامزدش، ورونیکا، به مگس توجه نمی کنند. DNA او ترکیب شده است. سپس ست، که نه انسان است و نه حشره، به طرز وحشتناکی به مگس تبدیل می شود. اما با بدتر شدن و تهاجمی‌تر شدن ست، ورونیکا بیش از حد نگران ست می‌شود، زیرا اطرافیانش به دلیل تغییر در بدن، ظاهر و رفتار او از او دوری می‌کنند. با وجود تمام وحشت، مگس یک داستان عاشقانه در خود دارد.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

6- آب نبات مرد

به عنوان یک افسانه شهری انتقام و قدرت، فیلم کندی من ممکن است نامزد آبی به نظر نرسد، به خصوص اگر بدانید که ظاهری شبح‌آلود و قلاب‌هایی به شکل دست دارد که هر کسی را که سر راهشان قرار می‌گیرد، می‌کشد. اما داستان Candyman از این هم بدتر است. داستان کندی من برگرفته از برده ای است که به خاطر عشقش به یک زن سفیدپوست و بچه دار شدن شلاق خورد و در نهایت به خاطر این عشق کشته شد. مرد کندی علاقه خود را در چهره زنی به نام هلن لایل می بیند، روزنامه نگاری که شباهت زیادی به سابق خود دارد. کندی در رفتار خود خشن و پست است، اما عشق غم انگیز او باعث می شود هلن از او بخواهد که عاشق شود و حقیقت را کشف کند. رابطه این دو لزوماً سالم نیست، اما احساس پشت آن غیرقابل انکار است و با وجود ترس در چهره کند من، می توان یک حس تلخ و شیرین را در ظاهر آن مشاهده کرد.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

5- Shaun of the Dead

در نگاه اول، ممکن است فکر کنید Shaun Of The Dead ممکن است یک فیلم رمانتیک نباشد، اما در واقع، چه چیزی می تواند عاشقانه تر از مردمی باشد که برای نجات عشقشان از میان هزاران زامبی قدم می زنند؟ آیا در این آخرالزمان وحشتناک در امان هستید؟ در قلب این داستان کمدی زامبی، یک داستان عاشقانه احساسی و تکان دهنده وجود دارد که شخصیت های او در تلاش برای اثبات آن به لیز هستند، در حالی که لیزا در طول فیلم به این عشق بدبین و بی علاقه است. عشق و تعهد آنها به اثبات خود از طریق این رابطه تیره و تار، به ندرت یک حرکت عاشقانه مهم است. تنها تفاوت عشق آنها با عشق اتفاقی آنها این است که شامل خرد کردن سر زامبی ها می شود.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

4- سحر و جادو

در دنیایی که به هیولاهای ترسناک معروف است، عشق در The Conjuring چندان مهم به نظر نمی رسد. اما اگر زوج وارنز و رابطه قابل درک آنها را از فیلم بگیرید، این نیمی از موفقیت فرانچایز فیلم 2013 نخواهد بود. مردم عشق را دوست دارند و این غیرقابل انکار است. این دو به اندازه کافی یکدیگر و احساسات خود را می شناسند تا بفهمند، در حالی که اد و لورین تصویر ظریفی از یک عشق و ازدواج طولانی مدت را ترسیم می کنند که بخش مهم اما جزئی داستان The Conjuring است. با یکدیگر صحبت کنید این دو در حالی که ترسی ویرانگر را تجربه می کنند، لحظات عاشقانه ای را با هم دارند، در حالی که عشق لورین، به خصوص به اد، در فیلم دوم این مجموعه تاثیر مخربی بر جای می گذارد.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

۳- شیره حشرات

ازدواج طولانی دیگری که با پیشروی داستان زیباتر می شود. باربارا و آدام میدلند یکی از هیجان‌انگیزترین روابط سینما را دارند – آن‌ها مفهوم «تا زمانی که مرگ ما را از هم جدا کند» را دوست دارند، حمایت می‌کنند و در طول روایت عجیب بیتل جویس به چالش می‌کشند. این دو در یک تصادف رانندگی گرفتار می شوند، اما وقتی به خانه باز می گردند متوجه می شوند که در یک تصادف جان خود را از دست داده اند و اکنون بین دیوارهای خانه و ابدیت گیر افتاده اند، که اگر خانواده ای تصمیم بگیرند به خانه آنها نفوذ نکنند بد نیست. و سپس زنده بمانند و آنها را از مردگان نابود کنند. ما در اینجا رابطه قوی و پایداری نداریم، اما تماشای تعامل این زوج در طول فیلم و عزم آنها برای زندگی مشترک با روحیه واقعی بسیار خیره کننده و جذاب است. تیم برتون بدون شک در ساختن داستان های عاشقانه ترسناک استاد است.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

2- دراکولای برام استوکر

اقتباس فرانسیس فورد کاپولا از افسانه دراکولا جنبه عاشقانه تری نسبت به گذشته دارد. الیزابت در تلاش برای یافتن عشق قدیمی خود، صدها سال بعد پس از اینکه گری اولدمن در نقش دراکولا ایزابلا را در قالب رومئو ژولیت خودکشی می‌کند، تلاش می‌کند تا مینای دوست‌داشتنی و زیبایی را که فکر می‌کند در درونش وجود دارد، بیابد. فرم نشان داده شده دراکولا موجودی است که هدفش عشق است نه چسباندن دندان ها و چنگال هایش به بدن هر زن زیبایی که می بیند. کاپولا به جای فرار از موجودی تشنه به خون و ترسناک، ما را به آرزوی شریکی مانند ایزابلا در این ماجرای خونخوار وحشتناک می رساند، به خصوص زمانی که به عشق واقعی ایزابلا به دراکولا پی ببریم.

10 فیلم عاشقانه ترسناک که ترکیبی از عشق و ترس هستند

1- فرد مناسب را وارد کنید

به عنوان یک فیلم عاشقانه بسیار صامت، Let The Right One Enter تغییر دیگری در ژانر خون آشام است که دوستی خاص دو نفر را به تصویر می کشد، یکی که همیشه تنها و منزوی بوده است و دیگری در طول زندگی هزاران سال. که با غذا دادن به افراد دیگر زنده می ماند. Let The Right Person Enter فراتر از توسعه یک رابطه عاشقانه بین دو پسر در آستانه بلوغ است، جایی که همه چیز ترسناک، جدید و شکننده است. اگرچه در این فیلم شاهد خونریزی و قتل هستیم، اما الی و اسکار زوج های معمولی نیستند که داستان عشقی مشترکی را روایت کنند، اما برخورد آن دو با هیولاهای درونی شان این فیلم را برای تماشا جذاب می کند.

بیشتر بخوانید:

10 بهترین فیلم رمانتیک تاریخ سینما در واقع فیلم های ترسناک هستند [قسمت دوم]

10 فیلم رمانتیک برتر تاریخ سینما; از «بی نفس» بلموندو تا «کازابلانکا» بوگارت

10 فیلم عاشقانه موثر که در دوران عشق و عاشقی توصیه می شود تماشا کنید

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما