10+1 قهرمان جاودانه دنیای بازی

[ad_1]

پیدا کردن قهرمانان در برخی بازی ها بسیار آسان است. شخصیتی با شخصیت بسیار خوب که برای آنچه درست است می جنگد. گاهی اوقات شخصیت اصلی یک قهرمان نیست، بلکه یک ضدقهرمان است. شاید یک شخصیت منفی که در طول داستان آدم خوبی باشد، مخصوصا اگر یک داستان انتقامی باشد.

قهرمانان زیادی در دنیای بازی وجود دارند که بسیاری از آنها از دنیای مردگان باز می گردند، بسته به اینکه چه کسی بازی را تجربه می کند و چه کسی می تواند شخصیت اصلی هر بازی را به عنوان قهرمان خود ببیند. همه چیز در طول داستان بازی به پایانی قانع کننده می رسد، البته قبل از انتشار نسخه بعدی بازی.

۱۲- جک اسکلینگتون (کابوس قبل از کریسمس ۲: انتقام اوگی)


دنباله مستقیم فیلم 1993، Nightmare Before Christmas 2: Oogie’s Revenge، یک بازی هک اند اسلش بود که در سال 2004 منتشر شد. جک اسکلینگتون همان شخصیت بدخلق و در عین حال دوست داشتنی را حفظ کرده بود و به دنبال هدف و معنای زندگی می گشت.

بازیکن نقش جک یا پادشاه کدو تنبل را بازی می کند و هالووین را با اوگی و دکتر می گذراند. او باید در مقابل فینکلشتاین دفاع کند. همچنین در طول داستان، شخصیت جک مانع از کشتن اوگی بابا نوئل می شود و یک بار دیگر شخصیت خوب خود را ثابت می کند.

۱۱- Stubbs The Zombie (شورش بدون پالس)


بازی ای که در سال 2005 منتشر شد و بازیکن در آن نقش یک زامبی Stubbs را بازی می کند و باید کنترل شهر را به دست بگیرد. هدف نهایی این است که تا آنجا که ممکن است شورش کنید و تا آنجا که ممکن است زامبی ها را جمع آوری کنید.

اگر برای اولین بار است که بازی را تماشا می کنید، اکنون قدیمی است، اما هنوز طنز آخرالزمانی دارد. استابز شخصیتی به شدت منفی برای انسان هاست، اما در طی یک شورش برنامه ریزی نشده، رفتار او ساختار و نظمی فرماندهی در بین زامبی ها ایجاد می کند و به نوعی در بین آنها تبدیل به یک قهرمان می شود.

10- سروانتس د لئون (مجموعه Soulcalibur)


این شخصیت برای اولین بار در سال 1995 در Soul Edge ظاهر شد و قادر است با یک شمشیر یا سلاح عجیب که ترکیبی از شمشیر و سلاح گرم است مبارزه کند. این دزد دریایی اسپانیایی پس از مرگ نیز به همین منوال ادامه می دهد و بر اساس طمع عمل می کند.

او در اکثر نسخه های Soulcalibur یک شرور مطلق است، اما به تدریج تبدیل به یک ضد قهرمان می شود. البته رفتار او همچنان بحث برانگیز است، اما او به دنبال نیروهایی برای کنترل خونخواهی و پایان دادن به آن است و به زندگی بی دغدغه و شاد قبل از مرگش باز می گردد.

محتوای پیشنهادی:31+11 امتیازی که برای زنده ماندن در Resident Evil Village باید بدانیدچیزهایی که ای کاش همیشه می دانستیم
31+11 امتیازی که برای زنده ماندن در Resident Evil Village باید بدانید

9- دمیتری ماکسیموف (مجموعه Darkstalkers کپکام)


دیمیتری اولین بار در سال 1994 در این بازی ظاهر شد. با وجود اینکه خون آشامی شرور مانند دراکولا بود، او یکی از شخصیت های اصلی قابل بازی بود. او قدرت مافوق بشری و مهارت های مبارزه ای عالی داشت. البته او به اندازه سایر خون آشام ها در برابر نور خورشید آسیب پذیر بود.

عاملی که او را به یک قهرمان تبدیل کرد، اراده او برای تسلط بر خون انسان بود. بازیکنان با او به عنوان ناجی خون آشام بازی می کنند. در نتیجه او برای خون آشام ها قهرمان و برای انسان ها شرور محسوب می شود.

8- Mileena (مجموعه مورتال کمبت)


وضعیت میلینا شبیه دیمیتری است. او همچنین یکی از شرورهای داستان به حساب می‌آید، اما بسته به اینکه در کجا بازی می‌کنید و در چه دنیای مورتال کمبت هستید، او می‌تواند یکی از شخصیت‌های خوب بیرون باشد.

او به عنوان یک کلون از کیتانا قرار گرفت تا شاهد قلمرو Nether باشد. او می خواهد کیتانا و همه چیز مربوط به او نابود شود. پیروان و سربازان شائو خان، میلینا را یک قهرمان می دانند.

7- قابیل (میراث قابیل)


یک خون آشام دیگر البته او جبهه ثابتی ندارد و در ابتدا از یک ضدقهرمان به یک شرور تبدیل می شود. برخی به دلیل روحیه مبهم او را قهرمان می دانند.

این به عمد توسط توسعه دهندگان ایجاد شد تا به بازیکن اجازه دهند تصمیم بگیرد چه زمانی کل جهان او را به عنوان یک شرور ببیند. در واقع برخی از روح های کین توسط خود بازیکن انتخاب می شوند.

6- Scorpion (مجموعه مورتال کمبت)


اسکورپیون در طول ماجراهای مورتال کمبت و گاهی بین این دو نقش مثبت و بد بازی می کرد. در چندین نسخه اولیه، این شخصیت اسکلت آتشین، شرور اصلی در برابر ساب زیرو بود.

در ادامه داستان بیهان (Subzero) پس از مرگ اسکورپیون تبدیل به یک قهرمان می شود. پس از مرگ بیهان، او سطح خود را به یک گورخر جوان پایین آورد تا تعادل بین رزمندگان را بازگرداند.

5- Noob Saibot (مجموعه مورتال کمبت)


Nob Saibot یک شخصیت کاملا بد است، اما به دلایلی طرفداران او را به عنوان یک شخصیت خاکستری می بینند که ممکن است روزی زمین بخورد. او تناسخ پس از مرگ Bihan توسط Scorpion است و قصد دارد بر کل Netherrealm حکومت کند.

مدافعان پرونده وی در تلاش هستند تا متن واقعی این بیانیه را در فضای مجازی ارائه کنند. او گاهی به امثال شائو خان ​​حمله می کند و حتی در داستان جانبی خود به باراکا کمک می کند.

4- Auron (The Last Fantasy 10)


یک شخصیت مثبت در زندگی و پس از مرگ. آئورون یک راهب جنگجو از یرون، محافظ براسکا، و همچنین پروردگار و نگهبان تیتوس است. پس از مرگش هر کس را که با او روبرو می شود راهنمایی می کند.

او در رفتار سختگیرانه اما ملایم خود پدرانه است. انجام کار درست مقدم است و با انواع بدی ها و گناهان مبارزه می کند.

۳- Ashen One (Dark Souls 3)


نام دیگری جز اشن وان ندارد. او از مقبره برخاست تا تمام اعضای سیندر لردها را به آرامگاه بفرستد. بسیاری از طرفداران معتقدند که او یکی از اعضای Cinder Lords است، اما او همیشه در حال مبارزه با آنها دیده می شود. او در حین زندگی می خواست به نفرین جاویدان پایان دهد، اما خودش سوخت و خاکستر شد.

پس از مرگش، این شاهزاده با قدرت همه دست اندرکاران آتش به سمت اهداف خود حرکت می کند و با سیدر لردها و نفرین مردگان مبارزه می کند.

2- Ethan Winters (سریال Resident Evil)


در نسخه هفتم Resident Evil معرفی شد. Eaton Winters یک جهش یافته است که می تواند جراحات مرگبار را تحمل کند و زنده بماند. این که آیا او هرگز ممکن است کشته شود یکی از سؤالاتی است که برخی از طرفداران می پرسند.

عامل محرک او برای مبارزه نجات همسر و فرزندانش در دنیای Resident Evil است، دنیایی پر از زامبی، جهش یافته یا زامبی.

1- جان مارستون Undead (Red Dead Redemption: Undead Nightmare)


در این نسخه از بازی، زمانی که جان مارستن توسط ادگار رز کشته می‌شود، ست یک ماسک قدیمی را از جای دیگری می‌دزدد. این ماسک نفرینی دارد که باعث زنده شدن مردگان می شود، از جمله روح تازه کشته شده.

بر خلاف دیگر مردگان، روح با آب مقدس دفن می شود که باعث می شود روح در بدن او بماند. او با داشتن طبیعت خوب در زندگی، سعی می کند به موجودات دیگر کمک کند تا با زامبی های دیگر مبارزه کنند.

محتوای پیشنهادی:10 بازی با بالاترین زمان خروجی گرافیکبگذار چشمانت چیزی جز زیبایی نبیند!
10 بازی با بالاترین زمان خروجی گرافیک

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم