2 بازی مرگ و زندگی آتزوری در سن سیرو و لهستان!


کد خبر: 1964399
19 شهریور 1402 ساعت 12:37 |
661 بازدید

1
چشم انداز

Gatztadelsport گزارش می دهد

ایتالیا برای کسب سهمیه مستقیم یورو 2024، دو بازی تعیین کننده مقابل اوکراین در ورزشگاه سن سیرو میلان و لهستان برگزار می کند.

2 بازی مرگ و زندگی آتزوری در سن سیرو و لهستان!

به گزارش “ورزش سه”، مقدونیه بار دیگر ایتالیا را ناراحت کرد. تیمی که مانع از صعود آتزوری به جام جهانی 2022 شد، این بار راه ایتالیا را برای صعود به یورو 2024 مسدود کرد و شب گذشته توانست با تساوی 1-1 مدافع عنوان قهرمانی را مهار کند. پس از تنها سه بازی، کار برای ایتالیا سخت شده است.

ایتالیا که یکی از دو بازی اخیر خود را برده و یک بازی را به انگلیس باخته است، اکنون چهار امتیاز از اوکراین و چهار امتیاز کمتر از انگلیس که 13 امتیاز از 5 بازی به دست آورده است، فاصله دارد. اگر ایتالیا در دو بازی بعدی خود پیروز شود، با انگلیس سه امتیازی خواهد شد.

1922837

در حال حاضر مشخص است که ایتالیا باید در هر دو بازی برگشت مقابل اوکراین پیروز شود و چهار امتیاز از این دو بازی قابل قبول نیست. چرا که به غیر از دو دیدار مقابل ایتالیا، اوکراین دو بازی دیگر مقابل مالت و مقدونیه خواهد داشت که امکان کسب 6 امتیاز در این دیدار وجود دارد.

دو تیم از این گروه مستقیماً راهی فینال یورو 2024 آلمان خواهند شد. در حالی که انگلیس به عنوان تیم صعود کننده از این پس، رقابت بین ایتالیا و اوکراین برگزار می شود و بازی روز سه شنبه در سن سیرو مسابقه بسیار حساسی بین دو تیم خواهد بود. برد در این مسابقه اعتماد به نفس ایتالیا را افزایش می دهد. آتزوری در 22 اکتبر میزبان مالت و در 25 اکتبر از انگلیس خواهند بود. ایتالیا در 26 نوامبر میزبان مقدونیه است و لهستان در 29 نوامبر به مصاف اوکراین (به دلیل جنگ در اوکراین) خواهد رفت.

1922836

اگر همه چیز به بازی فینال ربط داشته باشد، کابوس ناکامی و رفتن به پلی آف بار دیگر به ایتالیایی بازمی گردد. اگر قرار است ایتالیا مستقیماً به فینال برود، باید در دیدارهای مقابل مالت و مقدونیه که روی کاغذ پیروز می شود و مهمتر از همه مقابل اوکراین پیروز شود.

البته صعود به جمع چهار تیم پایانی لیگ ملت‌ها باعث می‌شود ایتالیا به پلی آف 12 تیمی راه پیدا کند، مگر اینکه در گروه سوم شود. 12 تیم در سه گروه چهار تیمی قرار می گیرند و بازی ها به صورت نیمه نهایی و فینال برگزار می شود تا برنده فینال هر گروه راهی یورو شود. بدون شک ایتالیا نمی خواهد به پلی آف برود.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances