34 سال بعد شانس رئال برای رسیدن به یک رکورد تاریخی :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1811988 |
03 مرداد 1400 شهریور 15:37 |
2276 نتیجه |

0
نظرات

همه چیز در دستان کریم و کورتوا است

34 سال بعد، رئال مادرید ممکن است هم قهرمان لالیگا شود و هم ال پیچیچی و زامورا ممکن است دو عنوان جداگانه کسب کرده باشند.

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید پس از 6 ماه از این فصل یک جام را به دست آورد و همچنان شانس قهرمانی در دو رقابت دیگر را دارد.

رئال ماه گذشته با غلبه بر بیلبائو در ریاض، عربستان سعودی، قهرمان سوپرکاپ شد و در لالیگا صدرنشین است و برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی باید در بازی برگشت خود مقابل پاری سن ژرمن با دو گل پیروز شود. همه چیز به بازی 9 مارس (18 مارس) بستگی دارد و باید دید رئال می تواند شکست 1-0 خارج از خانه خود را جبران کند یا خیر.

اما بر کسی پوشیده نیست که شانس رئال برای کسب یک جام دیگر در این فصل در لالیگا است. 25 هفته بعد، او در 6 امتیاز بالاتر از سویا قرار دارد. رئال مادرید نیز می تواند پس از 34 سال به رکورد قدیمی خود برسد.

در این فصل کریم بنزما با 18 گل بهترین گلزن و تیبو کورتوا با 10 گل و 20 گل در 25 بازی (0.8 گل در هر بازی) بهترین دروازه بان لالیگا هستند. فقط کرونیمو روی و سیمون دروازه بانان ویارئال و بیلبائو آمار یکسانی دارند با این تفاوت که بازی های کمتری انجام دادند.

در جدول ال پیچیچی، کریم بنزما را مهاجمانی چون رائول دی توماس از اسپانیول و وینیسیوس هم تیمی رئال با 13 گل دنبال می کنند. سپس با 12 گل به خانمی و خسلو می رسیم. بعید است کریم تا 13 هفته دیگر فرصت آقای گلی را از دست بدهد تا فصلی که لیونل مسی دیگر برای بارسا بازی نمی کند. او یکی از سه گل رئال را در آخرین بازی رئال مقابل آلاوس به ثمر رساند.

رئال در فصل 88-1987 دو عنوان ال پیچیچی و زامورا و همچنین قهرمانی لالیگا را به دست آورد. هوگو سانچز با 29 گل عنوان زامورا را به دست آورد، در حالی که ال پیچیچی و پاکو بویو در 38 بازی 23 گل (0.65 گل در هر بازی) به ثمر رساندند. رئال مادرید پس از 34 سال شانس کسب دو عنوان ال پیچیچی و زامورا و همچنین لالیگا را دارد. آیا این اتفاق خواهد افتاد؟

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما