6 مرحله برای ایجاد فروشگاه آنلاین با Sazito-Zomit

[ad_1]

یک سایت فروشگاهی ایجاد کنید

شما به راحتی می توانید برای Sazito به صورت رایگان درخواست دهید. یک سایت فروشگاهی ایجاد کنید به خانواده 100000 نفری سازیتو بپیوندید. پس از ثبت نام در فروشگاه ساز سازیتو می توانید: دوره 14 روزه رایگان برای استفاده. در این دوره با تمام امکانات حرفه ای می توانید این کار را انجام دهید. سازيتو قسمت های مختلف آن را بشناسید و مطالعه کنید.

مرحله 2: خرید دامنه

هنگامی که تصمیم گرفتید که Sazito بهترین انتخاب برای شما است، باید دامنه ای را انتخاب کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد. همچنین می توانید با خرید طرح حرفه ای در سایتو، نام دامنه .ir رایگان دریافت کنید. همچنین در صورت انتخاب طرح پیشرفته، می توانید نام دامنه .com را به صورت رایگان دریافت کنید.

مرحله 3: محصولات را بارگذاری کنید

یکی از مراحل اصلی بعد از سفارش سایت فروشگاه، بارگذاری محصولات چه نوع بارگیری محصولات شما فروش فایل و در کدام محصولات فیزیکی به تصاویر محصول دقت کنید تا بتوانید نوبت مناسبی را از مشتریان دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که از کلمات کلیدی مرتبط با محصول خود در صفحه محصول استفاده می کنید. این به رتبه بندی سئو و گوگل محصول شما کمک می کند.

مرحله 4: درگاه های پرداخت را وصل کنید

یک سایت فروشگاهی ایجاد کنید

ساعت سفارش فروشگاه اینترنتی مهمترین چیز داشتن درگاه های بانکی مختلف است. به طور کلی، دو نوع رابط وجود دارد که می توانید در سایت خود قرار دهید، مستقیم و غیر مستقیم. پورت های مستقیم رایگان هستند و به نماد اعتماد الکترونیکی نیاز دارند.

پورتال های کارگزاری مانند زرین پال و پایپینگ نیز تا حدود 5000 تومان از فروشنده یا خریدار کارمزد جزئی دریافت می کنند. برای دریافت پورتال غیرمستقیم نیز باید اعتبار و آدرس سایت خود را وارد کنید تا مجوز دریافت کنید. پس از چند ساعت تایید و تایید اطلاعات خود، می توانید پورتال خود را داشته باشید.

مرحله 5: طراحی سایت را کامل کنید

سایت های ایجاد شده با Sazito دارای قالب های آماده هستند و شما می توانید با انتخاب یکی از قالب ها مطابق با سلیقه خود سایت خود را بیشتر شخصی سازی کنید. شما می توانید با طراحی چند بنر سایت استارت خود را طراحی کنید تا در نگاه اول مشتریان خود را جذب کنید.

با طراحی سایت فروشگاهیمی توانید از محصولات خود در بنرها استفاده کنید تا برند خود را زیباتر و مناسب تر به مشتریان ارائه دهید. همچنین در نظر داشته باشید که تیم موفقیت مشتریان سازیتو به ظاهر سایت شما اهمیت می دهد و می تواند علاوه بر مشاوره طراحی سایت، در طراحی سایت شما نیز کمک کند.

مرحله 6: بازاریابی

پس از بازاریابی یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنیدگامی برای شناخت شماست بسته به پلتفرم هایی که مخاطبان هدف شما بیشتر در آن فعال هستند، می توانید برای افزایش ترافیک سایت خود تبلیغ کنید. این کار فروش شما را افزایش می دهد، به موتورهای جستجو نشان می دهد که چقدر برای شما اهمیت قائل هستید و رتبه سایت خود را در نتایج گوگل بهبود می بخشد.

وبلاگ

یکی از مهم ترین راه هایی که سایت شما در نتایج گوگل رتبه بالایی دارد، داشتن یک صفحه وبلاگ قوی است. Sazito به شما امکان می دهد یک وبلاگ داشته باشید. در این مرحله باید با توجه به محصولات خود در صفحه وبلاگ خود مقاله بنویسید و به صفحات محصول و صفحات اصلی خود لینک دهید. در این صورت ممکن است شاهد فروش بیشتری باشید. زیرا کاربران از صفحه وبلاگ شما وارد قسمت های دیگر سایت شما می شوند.

سئوی خودکار

سئو یکی از مهمترین مسائل است. راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مشاهده سایت در نتایج. Sazito به وقت شما اهمیت می دهد. Sazito برای رتبه بندی خوب در نتایج گوگل، به طور خودکار توضیحات محصول و برچسب های مرتبط را تولید می کند تا بتوانید در نتایج گوگل رتبه بالاتری کسب کنید.

کد تخفیف

کد تخفیف یکی از مهمترین عناصر در تبدیل مخاطبان هدف شما به مشتری و حفظ مشتریان قدیمی است. کد تخفیف گروهی و انفرادی یکی از امکاناتی است که سازیتو در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا مشتریان خود را تشویق به خرید بیشتر و یا انصراف از اولین خرید خود کنند.

شبکه های اجتماعی

پیوند سایت به شبکه های اجتماعی به مخاطبان هدف شما کمک می کند تا شما را بهتر بشناسند. با راه اندازی سایت فروشگاهی با Sazito، سایت های شما به شبکه های اجتماعی شما مانند اینستاگرام متصل می شوند و پست های اخیر شما را نمایش می دهند. همچنین می توانید آدرس سایر شبکه های اجتماعی خود را در سایت خود قرار دهید تا مشاهده کنید که مخاطبان هدف شما صفحات شما را ورق می زنند و در هر پلتفرم وب با شما هستند.

راه حل

برای اینکه در دنیای فروش مدرن حرفی برای گفتن داشته باشید، کانال های مدرن به شرح زیر داشته باشید. طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مهم ترین راه های موفقیت. راه اندازی سایت فروشگاهی خودتان شروع کنید تا از سایر رقبای خود عقب نمانید. در دنیای امروز، هر دقیقه تعلل ساعت ها از جریان موفقیت می گیرد.

علاوه بر این، تیم پشتیبانی سازیتو از ابتدای راه اندازی فروشگاه تا فروش محصولات شما همیشه در کنار شماست. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره تماس 02188089647 با تیم موفقیت مشتریان سازیتو تماس بگیرید.

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما