6 نفری که از جنگ روسیه و اوکراین خبر نداشتند


شاید تنها شش نفر در جهان باشند که به لطف یک آزمایش عجیب، هیچ ایده ای از جنگ اوکراین نداشته باشند. آزمایش هشت ماهه SIRIUS 21 ناسا در حال حاضر بر روی یک کپسول در مسکو به عنوان بخشی از شبیه سازی ماموریت فضایی زنده است.

ویلیام براون 36 ساله و اشلی کوالسکی 32 ساله از آمریکا، اولگ بلینوف، ویکتوریا کریچنکو و اکاترینا کاریاکانا از روسیه به همراه صالح العامری از امارات در نوامبر وارد کپسول شدند و انتظار می رود در ماه جولای وارد کپسول شوند. گفته می شود تنها ارتباط آنها با جهان از طریق ایمیل هایی است که روی یک سرور امن آپلود شده اند.

دوستان براون آخرین بار در 24 فوریه، قبل از حمله پوتین به اوکراین، نام او را شنیدند. ناتان کرین، عکاس همکار، گفت: هفته گذشته با او در تماس بودم و ویلیان از احتمال حمله آگاه است. “اما من مطمئن نیستم که شما چقدر در مورد او می دانید.”

او گفت: «از زمان آخرین نامه از او خبری نداشتم و این باعث می شود فکر کنم که روس ها نامه های خود را پنهان کرده اند تا این شش نفر در مورد شش جنایت جنگی که در اوکراین انجام شده است، اطلاعات بیشتری کسب نکنند. این نظر شخصی من است و در مورد آن مطمئن نیستم.

6 نفر که هیچ اطلاعی از جنگ در اوکراین ندارند

6 نفر که هیچ اطلاعی از جنگ در اوکراین ندارند

ناتان افزود که ناسا در تلاش است تا از سیاست دور بماند، اما امیدوار است این برنامه به حالت تعلیق درآید. او گفت: “من می دانم که ناسا و این برنامه در تلاش هستند تا از سیاست دور بمانند، اما امیدوارم این پروژه متوقف شود.” من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.

براون دارای تجربه نظامی، قراردادهای دفاعی، مشاوره مراقبت های بهداشتی و مهندسی نرم افزار است و کوالسکی قبلاً برای شرکت هوافضا کار می کرد. پست‌های رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که تیم پروژه تعطیلاتی مانند روز شکرگزاری را با وعده‌های غذایی خاصی که تهیه می‌کنند جشن می‌گیرند.

6 نفر که هیچ اطلاعی از جنگ در اوکراین ندارند

گزارش شده است که شش نفر در یک کپسول در یک ساختمان متعلق به دوران شوروی در حومه مسکو هستند و هدف از این آزمایش شبیه سازی شرایط سفرهای طولانی فضایی بوده است. این گروه آزمایش‌های روزانه را انجام می‌دهند تا ببینند چگونه به چالش‌های ذهنی و جسمی پاسخ می‌دهند.

خرید تا 1.000.000 تومان و پرداخت ماه آینده

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances