7 نکته طلایی برای پشت کنکوری های موفق

میتوان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلیترین دروس رشته تجربی است، اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی میگیرد؛ لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب میکند حتماً برای رسیدن به موفقیت، به تمام مباحث این رشته مسلط شود و خود را تقویت کنند. در پنج روز دوم، تستهای آن مبحث را کار میکردم و در روزهای جمعبندی، به تورق سریع درس زیست میپرداختم. در تمام آزمونها با تلاش خودم و پیگیریهای مشاورم، آقای رحیمزاده، رتبهی یکرقمی منطقه را کسب میکردم. برخلاف اینکه احساس میکردم نمرهی خوبی در کنکور کسب میکنم، نتیجهی خوبی در عمومیها نگرفتم. از سال دهم، به عمومیها و بهویژه درس ادبیات کمتر اهمیت میدادم و وقت کمی برای آنها میگذاشتم. کتاب های سال ۹۹ برای کنکور ۱۴۰۱ مناسبه؟ برای معجزه در کنکور چه کتاب های کمک آموزشی باید مطالعه شود ؟ البته سعی کنید کتاب خیلی سبز را در اولویت قرار دهید. در این بخش از سایت، میتوانید به دوره سی روزه «تا پیروزی» هم دست پیدا کنید که البته پولی است، ولی میتوانید اولین قسمت آن را به طور رایگان تماشا و در صورت تمایل، اقدام به خرید آن کنید.

مشاوره ی کنکور

52:) متوسط اختلال درون خواب: خیر دیر عصبی مـیشم هدف : قهرمانی:2lxe53l:jjj25 هدف کلی از هر دو ورزش : بدنسازی رو یـه مدت رفتم به منظور اینکه تو کشتی کم نیـارم و کشتی هم به منظور قهرمانی مـیرم فقط قهرمانیlk,5412 خیلی ممنون ghhg5417 BODYSTRONG 03-12-2009, 07:11 بسم الله الرحمن الرحیم سایز بدنت رو کامل ذکر نکردی خوب نخوندی من نوشتم دو دوره را بـه تفکیک نروید نـه اینکه دوره تفکیک یـا کات نروید به منظور بالای 18 هم با توجه بـه برخی نکات کراتین مصرف مـیشـه دیگه ولیت به منظور چیـه سلامتی جای چونـه نداره کـه الآن کـه داریش قدرش رو نمـیدونی ولی بـه محض اینکه خدای ناکرده اتفاقی برات افتاد پشیمونی چه سود ! علاوه بر این، معرفی بهترین کتب تست و کمک آموزشی از جمله وظایف یک مشاور خوب است. اگر بخواهی یک منبع مطالعاتی خوب را به دانشآموزان توصیه کنی، اولویت را به چه کتابی میدهی؟ ویژگی کتابهای سهسطحی این بود که بهترین سؤالات کانون با درجهی سختی متفاوت، تبدیل به یک مجموعه شده است.

در سال دهم و یازدهم، از کتابهای سهسطحی ریاضی و فیزیک و شیمی استفاده میکردم. همیشه فکر میکردم در روز بیش از ۷ ساعت مطالعه میکنم؛ ولی با پرکردن دفتر متوجه شدم بیشتر از 5 ساعت درس نمیخوانم. از طرفی، فقط نمرهی عربی به چشمم آمد و با دیدن نمرهی 58 مطمئن شدم که رتبهام بد شده است. اخبار آموزشی اخبار کنکور ارزش هر فصل در کنکور رشته انسانی ارزش هر فصل در کنکور رشته تجربی ارزش هر مبحث در کنکور رشته ریاضی از هر فصل در کنکور تجربی چند تست می آید ؟ تنها در برخی از موارد که مربوط به معدل لازم برای رشته تجربی می باشیم، این داوطلبان لازم است شرایط ویژه و تعیین شده را دارا باشند. کلاس آنلاین کنکور، به شما کمک میکند در وقت و هزینه صرفهجویی کرده و بدون گشت و گذار و اتلاف وقت، چیزی را پیدا کنید که دقیقا مناسب شماست.می توانید تکرار کلاس ها را برای فهم بهتر ببینید و از خطرات شیوع بیماری کرونا در امانید. ازاین رو مهندس حسین پوردرمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی.

مشاور کنکور فرهنگیان

بهترین تیم های مشاوره از مشاوران برند و برجسته استفاده نموده و خدمات توسط خود مشاوران ارایه میگردد و نه توسط اسیسیت ها و دستیاران همچنین در بهترین تیم های مشاوره به شما برنامه منطبق با توانایی های شما ارایه میگردد و برنامه های ارایه شده دارای انعطاف کافی میباشد همچنین در بهترین تیم های مشاوره کنکور به صورت هفتگی،جلسات مشاوره حضوری یا آنلاین برای شما برگزار میگردد.در بهترین تیم های مشاوره کنکور ،روش های تست زنی و تکنیک های مطالعه موثر به شما آموزش داده میشود در بهترین تیم های مشاوره کنکور کارنامه آزمون های شما توسط مشاوران مورد بررسی مداوم قرار میگیرد بهترین تیم مشاوره کنکور لازم است اول درباره زمان مشاوره سازماندهی کند و بعد با ارائه پاسخ های منظم و سنجیده، گفتگو درباره اهداف مشاوره به جلسات مشاوره نظم و جهت درستی بدهد بهترین تیم مشاوره کنکور درباره مشکلات، اطلاعات لازم را به دانش آموز و اولیای وی میدهد. شما از الان بایستی برای کنکوری مطالعه داشته باشین و قرار هست که روزی ۷ تا ۹ ساعت برای مطالعه و تست زنی زمان بذارید و به صورت تقریبی به بیش از ۲۰۰ تست مفهومی از مباحث مختلف پاسخ بدید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما