7 نکته طلایی برای پشت کنکوری های موفق

بهترین مشاور های کنکور 1401 - اسامی 20 مشاور رتبه های برتر کنکور ایران - IDNovin من همیشه خودم به دانش آموزانم (مخصوصا سال دهمی ها) توصیه می کنم که یک مهارتی را یاد بگیرند و هم بتوانند بعدا از آن درآمد کسب کنند و هم این که باعث می شود طرز فکرشان در مورد بازار کار و کسب درآمد رشد کند. C و C انتشارات اندیشه اساتید و نیز کتاب های مدرسان شریف می تواند در این زمینه کمکتان کند. علاوه بر آن می توانید از کلاس های آنلاین یا فیلم های آموزشی استاد رضوی نیز بهره ببرید. سلام استاد وقت به خیر… سلام وقت بخیر.من کارشناسی دانشگاه روزانه بودم و با مدرک کاردانی انصراف دادم ,میخاستم بگم نمیتونم دوباره با شرکت در کنکور دانشگاه روزانه قبول بشم؟ نا گفته نماند که سازمان سنجش برای داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم هستند و همچنین داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید می باشند، دو دسته سوال طراحی می کند و داوطلبان باید با توجه به نوع مدرک دیپلم خود، به یکی از این دفترچه سوالات پاسخ دهند. برای زبان بهترین منبع سوالات کنکور سال های گذشته است و نیز کتاب های درس و تست مدرسان شریف که برای کنکور کاردانی به کارشناسی طراحی شده است.

مشاور کنکور مهسا خانی

File:امیررضا براتی نفر دوم از راست.jpg - Wikimedia Commons اندیشه اساتید نیز منبع خوبی به شمار می رود. به همین خاطر بهترین کتاب فیزیک کنکور برای سطح ضعیف به شمار می رود. بزرگترین نقطه ضعف کلاس های شیمی کنکور دکتر رضا بابایی ، پایین بودن سرعت و سطح آموزش است. پس دانستن آدرس سایت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰، اولین قدم برای ثبت نام است. همچنین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تازه ترین اخبار مربوط به این حوزه عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشید. پس باید به آن تسلط کامل داشته باشید. در نهایت باید گفت اگر قصد موفقیت در کنکور را دارید و اگر ادامه تحصیل در دکتری برایتان مهم است باید نگاه ویژه ای به این درس داشته باشید. معرفی: این درس که به بررسی نگاه دانشمندان اسلامی نظیر ابن سینا و کندی به روان (نفس) میپردازد، به نسبت دیگر دروس کم حجم است، 15 سوال دارد و بسیاری از داوطلبان به خاطر مباحث فلسفی از آن گریزاناند.

مشاور کنکور دکتر صداقت

مباحث این درس نسبتا راحت بوده که به سادگی می توانید با تسلط بر آن اکثر سوالات آن را جواب دهید و با توجه به این که ضرب بالایی دارد می توانید شانس قبولی خود را افزایش دهید. در روش تحقیق اما به دلیل گستردگی روشهای پژوهش از جای جای کتاب روش تحقیق سوال مطرح شده است، با نگاهی دقیقتر به روند سوالات می توان متوجه شد که در سالهای اخیر تعداد سوالات مربوط به روش کیفی افزایش یافته است. مسائلی مانند تعداد دفعات ثبت نام کنکور ارشد و زمان بیشتر برای مطالعه کنکور ارشد کامپیوتر باعث شده که در زمان قبل از کنکور ارشد خیلی از داوطلبان تازه نفس به رقبای جدی تبدیل شوند و خیلی از داوطلبانی که زمان بیشتری برای مطالعه در رشته کامپیوتر گذاشته بودند از دور رقابت خارج شوند. بنابراین لزوماً آقای دکتر رضا بابایی با تمام ویژگیهای مثبت و منفی برای تدریس شیمی کنکور به همه دانشآموزان بهترین استاد نیست.

مشاور ثبت نام کنکور ارشد

استاد رامین رضوی از چهرههای برجسته علمی – آموزشی کشور است که در زمینه برگزاری کلاسهای کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات مشغول به فعالیت میباشد. سلام استاد خسته نباشید من فارغ التحصیل تجربیم اگه همینارو بخونم میتونم هردرسیو 50درصد جواب بدم؟ میتونم سال۱۴۰۱ کنکور بدم و از آزاد انصراف بدم؟ برای کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر چه کتاب هایی را بخوانید؟ وای دقیقا منم ترم آخر کاردانی نرم افزارم، میخوام برای پرستاری بخونم. ما تا آخر مسیر همراه شماییم. اگر می خواهید در مقطع کامپیوتر ادامه تحصیل بدهید و دوست دارید از جزئیات کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر اطلاع پیدا کنید با ما همراه شوید. سلام رشته ی تجربی رشته پردرآمدی هستش اتفاقأ در پیشنهاد میکنم فایل راز موفقیت در کنکور رو حتمأ گوش کنی. برای موفقیت در رشته تجربی قوی بودن در درس های علوم تجربی دوره راهنمایی و علوم زیستی ، ریاضی و شیمی دبیرستان از اهمیت خاصی برخوردار است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور علی پورصفیان لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما