9 الهام از ماشین بتمن رابرت پتینسون

[ad_1]

ماشین رابرت پتینسون بتمن یک ماشین جدید خاص برای یک بتمن جدید است. ما اغلب Batmobile را به عنوان یک ماشین جنگی عمدتا زرهی با انواع ابزارها و ابزارها می بینیم. اما داستان ماشین بتمن رابرت پتینسون متفاوت است.

این خودرو طراحی کاملا متفاوت و خاصی دارد که تا به حال در هیچ یک از آثار بتمن دیده نشده است. اکنون با یک BMW روبرو هستیم که بیشتر شبیه یک خودروی اسپورت یا بهتر بگوییم یک ماشین عضلانی است.

اما چه چیزی الهام بخش طراحی ماشین بتمن رابرت پتینسون شد؟ در این مطلب به سراغ ۹ موردی می رویم که ممکن است در طراحی این خودرو تاثیرگذار بوده باشد.


ماشین کلاسیک بتمن در دهه 70 و 80 میلادی

ماشین کلاسیک بتمن در دهه 70 و 80 میلادی

در حالی که به نظر می‌رسد کت و شلوار جدید بتمن هم از طرح‌های شنی دوران مدرن و هم از طرح‌های کلاسیک عصر طلایی اقتباس شده است، خودروی بتمن بیشتر شبیه کمیک‌های بتمن دهه‌های 1970 و 1980 و کارهای تصویرگرانی مانند نیل آدامز است. جان بیرن (جان بیرن) و جیم آپارو.

در آن زمان، بت‌موبیل دیگر آن تانک زرهی سنگینی نبود که امروز می‌شناسیم، بلکه بیشتر شبیه یک ماشین مسابقه‌ای سفارشی‌شده بود. بسیاری از هنرمندان این دوره از خودروهای قدرتمندی مانند شورولت کوروت و فورد موستانگ به عنوان نقطه شروع طراحی خود استفاده کردند.

دوج چلنجر

برخی از طرفداران بر این باورند که ماشین جدید بتمن مستقیماً از دوج چلنجر ساخته شده است. وقتی این خودرو با طراحی کلاسیک و مدرن چلنجر مقایسه می شود، شباهت های زیادی به خصوص در چرخ های عقب چلنجر به چشم می خورد.

محتوای پیشنهادی:انجمن عدالت – با اعضای لیگ عدالت از جنس مخالف آشنا شویدزمین 11 لیگ عدالت
انجمن عدالت - با اعضای لیگ عدالت از جنس مخالف آشنا شوید

بتمن 1972

برخی معتقدند که فیلم جدید بتمن ممکن است از طرح های فرانچسکو فرانکوویلا الهام گرفته شده باشد. چند سال پیش، فرانکاویلا طرح‌هایی به نام «بتمن 1972» منتشر کرد که شهر گاتهام و قهرمانان و ویولن‌های مشابه آن دوران را به تصویر می‌کشید. از جمله این طرح ها می توان به ماشین بتمن اشاره کرد که شبیه خودروهای عضلانی دهه هفتادی است.


خرید Batman v Superman: Dawn of Justice

مجموعه Super Powers

اسباب بازی های دهه 80 نیز که با نام مجموعه سوپر پاورز راهی بازارها می شدند، مسیر کمیک های آن دوره را دنبال می کردند. ماشین بتمن و رابین در این ست اسباب بازی با زوایای روشن و تیز طراحی شده است. البته شباهت هایی در طراحی کلی (به غیر از رنگ) بین Batmobile رابرت پتینسون و این اسباب بازی وجود دارد.

سری بتمن 1966

ماشین بتمن در سری بتمن 1966

نزدیکترین نمونه واقعی به BMW جدید، مطمئناً ماشین فراموش نشدنی بتمن 1966 است. در حالی که ماشین بتمن رابرت پتینسون مدرن تر است، هر دو خودرو طراحی اسپرت مشترکی دارند. جورج باریس بی ام و 1966 را بر اساس طرح مفهومی لینکلن فیوچر طراحی کرد.

محتوای پیشنهادی:با تکنیک های امروزی Suicide Squad آشنا شوید (برنده شوید، دریافت کنید).احتمالاً بیشتر آنها را از دست داده اید!
با تکنیک های امروزی Suicide Squad آشنا شوید (برنده شوید، دریافت کنید).

بتمن: سری انیمیشن

ماشین بتمن در سری انیمیشن بتمن: سری انیمیشن

هیچ ماشینی به اندازه Batman: The Animated Series در دنیای انیمیشن شناخته شده نیست. در حالی که ماشین بتمن رابرت پتینسون شباهت چندانی با Batman: The Animated Series ندارد (بتموبیل این مجموعه انیمیشنی بیشتر مستطیل شکل است)، حالت بال عقب شبیه به این مجموعه انیمیشنی است.


خرید Batman: The Animated Series

بتمن: سرعت فوق العاده

Batman car from the Batman: Overdrive Comics (برای مشاهده در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید)
Batman car from the Batman: Overdrive Comics (برای مشاهده در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید)

دی سی یک رمان گرافیکی به نام Batman: Overdrive منتشر کرده است. در Batman: Overdrive، بروس وین نوجوانی است که سعی می کند با تبدیل ماشین اسپرت پدرش به یک وسیله نقلیه مبارزه با جنایت، انتقام خانواده اش را بگیرد.

کمیک The Batman: Overdrive از طرح‌هایی برای ماشین بتمن و لباس‌ها و تجهیزات بتمن استفاده می‌کند که باعث می‌شود آنها دست ساز به نظر برسند. شاید داستان و اتفاقات فیلم ربطی به این کمیک نداشته باشد اما شباهت طرح ها به خودی خود جالب است.

بتمن: کریسمس

بتمن: ماشین بتمن از کمیک های نوئل (برای مشاهده در اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید)
بتمن: ماشین بتمن از کمیک های نوئل (برای مشاهده در اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید)

به نظر می‌رسد لباس بتمن رابرت پتینسون مستقیماً از طرح‌های لی برمجو الهام گرفته شده است که در آثارش زره‌های بسیار سنگین و بسیار دقیقی را در شنل به شوالیه گاتهام می‌پوشاند. اما ظاهراً فیلم بتمن برای بت‌موبایل از نظر طراحی زیاد جلو نرفت. با این حال می توان مقایسه ای بین این دو طرح انجام داد.

ماشین Bremjo که در بتمن دیدیم: کمیک Noel بدنه بزرگتر و پرتر دارد، اما بیشتر شبیه یک ماشین عضلانی است که برای نبرد سفارشی شده است. Batmobile Bermjoo همچنین دارای موتور باز است تا به خودرو شتاب بیشتری بدهد. کمی شبیه ماشین بتمن رابرت پتینسون است.

محتوای پیشنهادی:10 عضو عجیب یک جوخه انتحاریغیر معمول ترین از غیر معمول
10 عضو عجیب یک جوخه انتحاری

تاثیرات دنیای سایبرپانک

در حالی که این ماشین جدید شباهت های زیادی با طراحی های قبلی سری بتمن در دنیای کمیک و سریال های تلویزیونی دارد، اما از نظر مت ریوز و همکارانش، دنیای بتمن و دنیای علمی تخیلی و به طور خاص سایبرپانک. ژانر، به دنبال طراحی بیشتر بود. .

ممکن است نورپردازی و کادربندی فیلم به دلیل انتشار آن منتشر شده باشد، اما سخت است که به تصاویر منتشر شده از ماشین بتمن نگاه نکنید و دنیای آینده بلید رانر را به یاد نیاورید. ما شک داریم که این ماشین بتمن بتواند پرواز کند، اما شیب تند شیشه عقب یادآور ماشین های پرنده ای است که شخصیت هایی با بازی هریسون فورد و رایان گاسلینگ رانندگی می کنند.

شباهت ماشین بتمن رابرت پتینسون به ماشین Cyberpunk 2077

ماشین بتمن ساخته رابرت پتینسون نیز ما را به یاد یک بازی ویدیویی می اندازد. بنابراین Cyberpunk 2077. در هر دو تصویر، ماشین و قهرمان تقریباً یکسان هستند. نمی توان با اطمینان گفت که آیا متیو ریوز به Cyberpunk 2077 ادای احترام کرده است یا خیر، اما می تواند نشانه ای باشد که بتمن می تواند استعداد سایبرپانک مانند را به دهه 1990 بیاورد.


به خواندن رابرت پتینسون بتمن ادامه دهید

  • 7 الهام از لباس بتمن رابرت پتینسون
  • نظر رابرت پتینسون در مورد فیلم های قبلی بتمن چیست؟
  • کریستوفر نولان از رابرت پتینسون در نقش بتمن تمجید می کند
  • بن افلک معتقد است رابرت پتینسون یک بتمن برجسته خواهد ساخت
  • رابرت پتینسون مجبور شد درباره نقش بتمن به نولان دروغ بگوید.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم