AFBI با ایجاد یک واحد جدید باج افزار را رصد می کند | دیجیاتو

[ad_1]

اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) واحد جدیدی را برای ردیابی جنایات در سراسر جهان ایجاد کرده است. رمزارزها و فواید آن را کشف کنید باج افزار راه اندازی شد. این واحد آماده مقابله با مجرمان و همچنین صنعت به سرعت در حال توسعه است.

معاون دادستان کل ایالات متحده لیزا موناکو از ایجاد یک گروه سوء استفاده از حملات سایبری در کنفرانس امنیت سایبری مونیخ خبر داد.VAXU) اعلام کرد. او گفت که چنین واحدی به دلیل افزایش ارزهای دیجیتال و باج افزارها ضروری است. AFBI اکنون تمام شده است 100 نمونه باج افزار مانیتورها

شرکت تحقیقاتی Chainalysis می گوید تعداد کلاهبرداران بیشتر از سال 2021 است رمز عبور 7.7 میلیارد دلاری دزدیده اند. این رقم نسبت به سال گذشته 80 درصد افزایش داشته است. واحد VAXU برای کمک به تحقیقات و آموزش کارمندان شرکت FBI با کمک تیمی از کارشناسان ارز دیجیتال راه اندازی شده است.

نشان FBI

واحد جدید AFBI بخشی از NCET خواهد بود

این واحد همچنین بخشی از تیم اجرایی رمزنگاری وزارت دادگستری ایالات متحده است (NCET) در اواخر سال 2021 برای بررسی استفاده از دارایی های دیجیتال توسط مجرمان تاسیس شد. این واحد به طور خاص بر صرافی ها و فناوری هایی تمرکز دارد که امکان استفاده از ارزهای رمزنگاری شده را در فعالیت های مجرمانه فراهم می کند.

“باج افزار و اخاذی دیجیتالمانند سایر ارزهای دیجیتال، تنها در صورتی موفق خواهد بود که پول را به مجرمان تحویل دهند، بنابراین باید مدل کسب و کار آنها را غیرفعال کنیم. این ارزها ممکن است مجازی باشند، اما پیام به شرکت شما واقعی است. “اگر این پیام را به ما اطلاع دهید، ما می توانیم پول را ردیابی کنیم و نه تنها به شما کمک کنیم، بلکه از جنایات بعدی نیز جلوگیری کنیم.”

موناکو همچنین اعلام کرد که یون یانگ چوی به عنوان مدیر NCET انتخاب شده است. چوی گفت: «NCET مطمئن است که با توسعه فناوری‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال، وزارت دادگستری تلاش‌های خود را برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از این فناوری‌ها افزایش خواهد داد.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما