Airbnb اقامت رایگان برای 100000 پناهنده اوکراینی فراهم می کند | دیجیاتو

[ad_1]

پلت فرم اجاره مسکن Airbnb عضو شرکت ها و موسسات شوید. اوکراین در مواقع بحران کمک می کند و بنابراین اعلام می شود. 100000 پناهنده اوکراینی اسکان رایگان و موقت فراهم می کند.

در روزهای آینده، Airbnb اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ارائه خدمات اقامتی منتشر خواهد کرد. زمانی که حمله روسیه به اوکراین آغاز شد، شرکت ها و موسسات زیادی وارد میدان شدند و کمک های نقدی و غیرنقدی به مردم اوکراین ارائه کردند.

این شرکت با شرکت هایی که می خواهند در آن حضور داشته باشند اعلام کرد اقامت موقت پناهندگان اوکراینی نقش مهمی در کمک به میزبانی بیشتر آوارگان داخلی دارند. این شرکت ها می توانند در هزینه مسکن سهیم باشند تا تعداد بیشتری از آوارگان از مسکن رایگان برخوردار شوند.

کمک مالی به اوکراین

«پاندورا» که بیشتر جواهرساز است یک میلیون دلار (6746000) به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اهدا شد. فروشگاه های کفش کورت گایگر نیز ارزشی در حدود 50000 هزار نفر برای صلیب سرخ بریتانیا دارند. صلیب سرخ اوکراین در تهیه آب و غذا کمک می کند، کمک می کند.

باینانسمعادل بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان 10 میلیون دلار او برای کمک به مردم اوکراین کمک مالی می کند. میخائیل فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین، از پلتفرم های بزرگ ارزهای دیجیتال خواست تا اقدام کنند. رمزارزها برای همه کاربران روسی مسدود شود، اما بایننس اکسچنج و کوین بیس اعلام کردند که آن را قبول نمی کنند. به گفته کارشناسان رمزنگاری، حدود 13.7 میلیون دلار برای کمک به اوکراین جمع آوری شده است.

کمک‌ها به همین جا ختم نمی‌شود و شرکت‌های بازی نیز به آن ملحق شده‌اند. شرکت لهستانی 11 Bit Studios اعلام کرده است که درآمد این جنگ من را هفته آینده به صلیب سرخ اوکراین اهدا خواهد کرد.

مطابق با این کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگانبا اشغال اوکراین توسط روسیه، حدود 400 هزار نفر مجبور به ترک خانه های خود در اوکراین شدند. مقامات اوکراینی می گویند در صورت ادامه جنگ، بیش از 4.5 میلیون نفر ممکن است با همین وضعیت روبرو شوند.

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما