Android 12L منتشر شد: انتشار برای دستگاه های سازگار در اواخر سال 2022 | دیجیاتو

[ad_1]

در ماه اکتبر، گوگل پیش نمایشی از اندروید 12 ال را منتشر کرد تا نسخه ویژه ای از سیستم عامل را برای دستگاه های اصلی به نمایش بگذارد. این آپدیت امروز و بعد از سال 2022 به طور رسمی برای محصولات مختلف برندهای مختلف منتشر شده است. سامسونگ، لنوو و مایکروسافت در دسترس.

Android 12L برای بهتر کردن سیستم عامل گوگل برای تبلت ها و گوشی های تاشو با صفحه نمایش بزرگتر از تبلت ها ایجاد شده است. 600sp آن را در دسترس قرار دهید. این نسخه خاص از اندروید برای اجرای همزمان چندین برنامه بهینه شده است و می تواند برنامه ها را بهتر از قبل روی صفحه نمایش های بزرگ اجرا کند.

اندروید 12L

به عنوان مثال، در اندروید 12L، پنل اعلان ها از فضای بیشتری روی صفحه برای نمایش تنظیمات و اعلان ها استفاده می کند. دو خط استفاده می کند. صفحه قفل نیز اعلان ها و زمان را در دو ردیف نشان می دهد. سایر برنامه‌های پیش‌فرض سیستم مانند تنظیمات نیز بهینه‌سازی شده‌اند، بنابراین می‌توانید بدون نیاز به ورود و خروج از هیچ بخش، تغییراتی را ایجاد کنید.

Android 12L تجربه تاشو را بهبود می بخشد

برخی از تعاملات با سیستم نیز تغییر کرده است. به عنوان مثال، الگوی پین چک یا باز کردن قفل در گوشه‌ای از صفحه نمایش قرار دارد تا کاربر بتواند به آن دسترسی بیشتری داشته باشد. گوگل همچنین می گوید که اندروید 12L اکنون بیش از هر زمان دیگری برای دستگاه ها استفاده می شود تاشو بهینه شده است و بهتر می تواند بین حالت بسته و باز سوئیچ کند.

اندروید 12L

یکی از مهم ترین ویژگی های این سیستم عامل احتمالا نوار وظیفه است. این قسمت آیکون های برنامه را نشان می دهد تا بتوانید خیلی سریع بین برنامه ها جابجا شوید. همچنین از طریق این قسمت می توانید اپلیکیشن ها را به قسمت های مختلف صفحه بکشید و وارد حالت شوید. تقسیم صفحه نمایش تبدیل شدن.

انتشار Android 12L ظاهرا پاسخی به iPadOS اپل است که برای تبلت های این شرکت توسعه یافته است. گوگل قول داد در آینده به بهینه سازی بیشتر سیستم عامل ادامه دهد: “ما به ساختن ویژگی ها و عملکردهای بیشتری ادامه خواهیم داد تا به شما کمک کنیم از دستگاه های بزرگ خود بیشترین بهره را ببرید. اندروید 13 “و نسخه های بعدی وجود دارد.”

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم