Chrome OS Flex – رایانه شخصی یا مک خود را با Zomit به یک Chromebook تبدیل کنید

[ad_1]

بسیاری از ما یک لپ‌تاپ قدیمی در گوشه اتاقمان گذاشته‌ایم و مدت‌هاست فراموش کرده‌ایم که با آن کار کنیم. برخی از آنها احتمالاً بسیار کند بوت می شوند و نرم افزار قدیمی دارند یا اصلاً کار نمی کنند. اما اگر راهی برای استفاده مجدد از این دستگاه به جای دور انداختن آن وجود داشت، بسیار خوب بود!

به گفته Android Authority، گوگل یک سیستم نرم افزاری جدید به نام Chrome OS Flex توسعه داده است که می تواند به شما در استفاده مجدد از لپ تاپ های قدیمی کمک کند. می توانید از آن برای نصب سیستم عامل Chrome در دستگاه های مبتنی بر Windows یا Mac استفاده کنید. این سیستم لپ تاپ یا رایانه شخصی شما را به صورت رایگان به Chromebook یا Chrombox تبدیل می کند.

Google Flex را راهی ارزان برای مدیران فناوری اطلاعات در نظر گرفت تا Chromebookهای بیشتری را با کمترین قیمت به کار گیرند. البته قسمت رایگان این سیستم نیز در دسترس همگان است و هر کاربری می تواند از آن برای جایگزینی استفاده از دستگاه های قدیمی استفاده کند و به راحتی ببیند که تجربه کار با کروم او اس چقدر است.

Chrome OS Flex بر اساس همان کد اصلی سیستم عامل Chrome است که در Chromebook اجرا می شود. این بدان معناست که شما به سیستم عامل کامل، دستیار گوگل، به روز رسانی های ماهانه، پشتیبانی گوگل پلی و موارد دیگر دسترسی دارید. Flex امروز وارد اولین مرحله دسترسی خود می شود. اگر می خواهید امتحان کنید می توانید ارتباط بالای سر.

Chromebook

گوگل می داند که جایگزینی سیستم عامل فعلی شما می تواند کار بزرگی به نظر برسد. بنابراین، خوشبختانه، شما می توانید اجازه دهید Flex تنها با استفاده از درایو فلش USB وارد سیستم شما شود.

مقاله مرتبط:

می توانید با استفاده از بسته نرم افزاری ارائه شده یک دیسک قابل بوت ایجاد کنید و از آن برای نصب سیستم عامل استفاده کنید. می توانید با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده توسط Google، از رایانه موجود خود برای اجرای درایور و آزمایش سیستم عامل Chrome OS Flex استفاده کنید. اگر از تجربه استفاده راضی نیستید، می توانید به راحتی دیسک قابل بوت را پارتیشن بندی و فرمت کنید.

اگر Flex را دوست دارید، می توانید نصب را ادامه دهید و آن را به طور کامل روی سیستم خود نصب کنید تا دیگر به USB برای کار کردن وابسته نباشد. گوگل ابزارهای نرم افزاری برای انجام این کار در سیستم های مبتنی بر ویندوز و مک ارائه می دهد. این می تواند جان تازه ای به رایانه های قدیمی بدهد. حتی اگر 13 ساله باشند!

سیستم عامل کروم انعطاف پذیر یک مثال پیشرفته تر CloudReady تقریباً همین کار را انجام داد. در سال 2020، Google Neverware، توسعه‌دهنده CloudReady را خریداری کرد و اکنون Flex یک نسخه تأیید شده از همان محصول است.

اگر قبلاً از CloudReady استفاده می‌کنید، وقتی نرم‌افزار مرحله دسترسی اولیه را ترک کرد، Google به‌طور خودکار سیستم عامل دستگاه شما را به Chrome OS Flex به‌روزرسانی می‌کند.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما