Cloudfler همکاری با مشتریان روسی دیجیاتو را متوقف نخواهد کرد

[ad_1]

کلود فلر (Cloudflare)، یک شرکت امنیتی آمریکایی در برابر درخواست ها اوکراین این کشور با تعلیق خدمات خود به روسیه به این کار ادامه خواهد داد و به هیچ یک از شرکت های تحریم کننده روسیه نخواهد پیوست.

سرویس Cloudfler از وب سایت ها در برابر حملات DDoS محافظت می کند و به آنها کمک می کند سریعتر اجرا شوند. هفته گذشته، معاون نخست وزیر و وزیر تحول دیجیتال اوکراین، میخائیل فدوروف، نامه ای به Cloudflare نوشت و از شرکت های دیگری مانند اپل و مایکروسافت خواست که راه آنها را دنبال کنند. خدمات خود را ارائه دهید روسیه را متوقف کنید.

فدوروف در نامه خود نوشت:

“در زمانی که روسیه در حال حمله به اوکراین است و موشک ها و تانک های آن کودکان بی دفاع را می کشند، منابع وب روسیه نیز باید آسیب پذیر باشند.”

بیانیه کلود فلر به درخواست اوکراین

کلود فلر

با این حال، مدیر عامل شرکت، متیو پرینس، پست جدیدی را در وبلاگ کلودفلر منتشر کرد و توضیح داد که شرکت او چه می خواهد. دنبال نخواهد کرد. او در این پست نوشت:

ما چندین تماس برای پایان دادن به همه سرویس‌های Cloudflare در روسیه دریافت کرده‌ایم. ما این درخواست‌ها را به دقت بررسی کرده‌ایم و با کارشناسان دولت و جامعه مدنی صحبت کرده‌ایم. پس از مشورت با کارشناسان، به این نتیجه رسیدیم که روسیه به دسترسی بیشتر به اینترنت نیاز دارد، نه کمتر.

با ادامه درگیری شاهد افزایش چشمگیر تقاضای شبکه های روسی از رسانه های جهان بودیم که نشان دهنده تمایل شهروندان عادی این کشور به دریافت است. اخبار جهان کارگردان است. خاتمه نادرست سرویس آسیب چندانی به دولت روسیه وارد نمی کند، اما از یک طرف دسترسی به اطلاعات در خارج از کشور را محدود می کند و از طرف دیگر مشتریان ما را در معرض خطر بزرگی قرار می دهد اگر به نحوی از دولت روسیه انتقاد کنند. در واقع، ما معتقدیم که دولت روسیه از تعطیل کردن خدمات کلودفلر در این کشور خوشحال خواهد شد.»

با این حال، کلودفلر دسترسی پولی به شبکه ها و سیستم های خود را در مناطقی که به تازگی تحریم شده اند، قطع کرده است. مشتریان درگیر در تحریم‌ها، از جمله موسسات مالی، کمپین‌های نفوذ و دولت‌های دونتسک و لوهانسک وابسته به روسیه نیز دسترسی ندارند.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم