CR3.5 نه CR7. خاطره رونالدو روی زمین بود :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812396 |
05 شهریور 1400 شهریور 16:24 |
810 بازدید |

یکی
نظرات

در شبی که ستاره ای ناشناس ظاهر شد

متاسفانه؛ روز به روز و بازی به مسابقه، رونالدو نشان می دهد که پایان نزدیک است و به زودی تنها با خاطرات خوب از آن یاد می شود.

به گزارش “ورزش سه”، دیشب هم مثل خیلی های دیگر بازی رونالدو با منچسترسیتی مقابل اتلتیکو را تماشا کردم و باید اعتراف کنم که CR3.5 است نه CR7!

رونالدو فقط به صورت فیزیکی در واندامتروپولیتانو حضور داشت و نه چیز دیگری. اگر مسی را بعد از از دست دادن یک پنالتی هفته گذشته در دیدار مقابل رئال مادرید بازنشسته کردیم، باید بگوییم که برای رونالدو باید با خاطرات او خوشحال باشیم.

شاید او همچنان چند گل دیگر در ادامه فصل به ثمر برساند یا در بازی برگشت دو تیم در اولدترافورد تعیین کننده باشد، اما در بازی شب گذشته الگای جوان موفق به گلزنی شد. اکولایزر مهم گلی که شاید در بازی ای که اتلتیکو برتری قابل توجهی داشت، سرنوشت صعود را تغییر داد.

فاکتور سنی از رونالدو است و بازی به مسابقه، سیگنال‌های درست را با قدرت گل‌های معروف ارسال می‌کند.»سیوووو” او کوچک شد.

اندازه رونالدو برای او کافی بود تا با وجود سن و سال و افت کیفیت محسوس در زمین، شش گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر برساند. در کنار لواندوفسکی و محمد صلاح تنها ستاره های آژاکس با 11 گل این روزها، انکنکو بالاتر از رونالدو بهترین گلزن است و از کیلیان امباپه و کریم بنزما بیشتر گل زده است، اما نکته دیگر این است که رونالدو متفاوت است. در گذشته، دیگر تنها عامل تعیین کننده نیست. این همان فاجعه ای است که در این فصل بر سر لوئیز سوارز در اتلتیکو آمد. هیچ کدام از اینها به تنهایی سرنوشت بازی را تغییر نمی دهد.

چرا از بازی بد رونالدو صحبت نمی کنید؟ برای هر فوتبالیستی بیش از آن چیزی که فکر می کنید اتفاق می افتد. حالا رونالدو باید بهتر از همیشه بازی کند، او بیش از هر زمان دیگری به حمایت هم تیمی هایش نیاز دارد. تا توپ بیشتری به او بدهیم و موقعیت های واضح تری برای گلزنی در برابر عادت های قدیمی اش ایجاد کنیم. دیروز حتی کمتر شاهد خشم دائمی رونالدو در زمین بودیم و ذره ای از آن حرص و طمع همیشگی که باعث ترس و اضطراب هم تیمی هایش می شد را مشاهده نکردیم. ماهیت یک حیوان جنگجو و رقابتی، یک حیوان، خشم مسی را مجبور کرد که هر سال کارهای خارق العاده و خارق العاده ای انجام دهد تا بهترین شود.

من شخصاً ممکن است بیش از 500 گل رونالدو را گزارش کرده باشم و اکنون نمی توانم با اطمینان بگویم که بازیکنی مانند ژائو فلیکس می تواند رونالدو بعدی پرتغال باشد یا خیر. اما نمی توانم بگویم که او بهترین خواهد ماند و همه چیز بهتر از قبل خواهد شد. پایان رونالدو نزدیک است و به زودی تنها با خاطراتی پاک نشدنی از او یاد می شود. فقط یه مشت خاطره

منبع: برند

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.