Deepay Mission Impossible: بازگشت به فهرست اصلی :: تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1811966 |
03 مرداد 1400 شهریور 13:49 |
2,840 بازدید |

2
نظرات

ممفیس دیپای، مهاجم هلندی بارسلونا، کار دشوار بازگشت به این تیم را پیش رو دارد.

به گزارش “ورزش سه”، دیپایی که در هفته های گذشته به دلیل مصدومیت تاندون آشیل از میادین دور بود، پس از اتمام مراحل درمانی در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد.
اما حالا باید تلاش کند به تیمی بپیوندد که نقاط قوت جدیدی به خط حمله اضافه می کند.
بازی بعدی بارسا بازی برگشت پلی آف لیگ اروپا مقابل ناپولی ایتالیا است و این بازیکن 28 ساله احتمالا در ترکیب این بازی خواهد بود.
اگر این اتفاق نیفتد و او نتواند به ترکیب بارسا مقابل ناپولی بپیوندد، یکشنبه آینده در لالیگا در ترکیب اتلتیک بیلبائو خواهد بود.
دیپای در حال حاضر با 8 گل بهترین گلزن بارسلونا در این فصل است، اما حتی این نیز حضور ژاوی را در ترکیب اصلی تضمین نمی کند.

دیپای آخرین بار برای بارسا در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال مادرید در 12 ژانویه بازی کرد. او قبل از مصدومیت یکی از اصلی ترین گزینه های تهاجمی ژاوی بود.
ضعف جدی این تیم در خط حمله باعث شد سرمربی کاتالان ها برای جذب بازیکن برای این پست تلاش کند و بارسا با جذب مدیران فران تورس، آداما ترائوره ​​و پیر آمریس اوبامیانگ موفق شد رضایت او را جلب کند.
اوبامیانگ با شکست 4-1 والنسیا در مستایا هت تریک کرد و به نظر می رسد کار دیپای برای بازگشت به ترکیب اصلی با این بازیکنان بسیار دشوار خواهد بود.
یکی از تردیدهای اصلی دیپای در این فصل ناتوانی او در گلزنی در رقابت های اروپایی بود. آنها در شش بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا موفق به زدن یک گل نشدند و سقوط به رده سوم آنها را از لیگ اروپا حذف کرد.
اگر بارسلونا بتواند در روز پنجشنبه از سد ناپل عبور کند، دیپای ممکن است این شانس را داشته باشد که طلسم خود را در رقابت های اروپایی بشکند.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما