Display Studio بدون خاموش کردن وب کم با رایانه های شخصی ویندوز سازگار است | دیجیاتو

[ad_1]

اپل در رویداد Peek Performance مانیتور 27 اینچی با رزولوشن 5K به نام «استودیو تصویرمعلوم شد که به طور معمول با مک ها و حتی برخی از iPad ها سازگار است. با این حال، اکنون گفته می شود کامپیوترهای ویندوزی آنها همچنین از این دستگاه به همراه وب‌کم و عملکرد بلندگوی داخلی پشتیبانی می‌کنند و برخی از ویژگی‌های Mac-only دیگر کار نمی‌کنند.

همانطور که در سایت اپل توضیح داده شده است، صفحه نمایش 27 اینچی این استودیو با طیف گسترده ای از مک ها و حتی برخی از آیپدها سازگار است، اما این شرکت در بیانیه ای جدید درباره تجربه کار با آن در سیستم های ویندوز توضیح می دهد. به نقل از وب سایت اپل؛ الکس بندر، سخنگوی اپل گفت: «ویژگی‌های دوربین نمایشگر استودیو و به‌روزرسانی‌های میان‌افزار نیاز به اتصال مک دارند. دوربین 12 مگاپیکسلی داخلی این مانیتور باید مانند یک وب کم USB معمولی در صورت استفاده توسط رایانه شخصی کار کند.

استودیو تصویر

ویژگی ویژگی های Mac Studio Image در ویندوز

با این حال، تایید کرده است که ویژگی هایی مانند Center Stage در ویندوز در دسترس نخواهد بود. در تئوری، کاربران رایانه های شخصی ویندوزی با صفحه نمایش 27 اینچی می توانند: سیری (Siri) یا AirPlay با این حال، اپل تصریح کرده است که چنین عملکردی به مک نیز محدود است.

اپل همچنین توضیح می دهد که وضوح مانیتور به دستگاه کاربر بستگی دارد. بنابراین، هر رایانه ای نمی تواند تصاویر و محتوا را مدیریت کند. وضوح 5K و نرخ فریم 60 هرتز نمایش دادن.

با این حال، اگر کاربر رایانه ویندوز هستید، Studio Display خرید خوبی به نظر نمی رسد زیرا گزینه های زیادی وجود دارد. ارزان تر عملکردهایی مانند بلندگوها یا وب‌کم‌ها با نرخ تازه‌سازی بالاتر هنوز وجود دارند. اما اگر طراحی اپل را دوست دارید، رزولوشن 5K شما را وسوسه می کند و دائماً بین Mac و Windows PC سوئیچ می کنید، این مانیتور را بخرید. 1599 دلار انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. البته مفید است که منتظر بررسی سایت های مختلف این دستگاه باشیم که به اردیبهشت و خرداد موکول شد.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم