E-Data اولین کارت حافظه SD 7.0 جهان با گواهی SVP را معرفی کرد | دیجیاتو

[ad_1]

E-Data امروز اعلام کرد که حافظه Premier Extreme SDXC SD7.0 مجهز به کنترلر SMI SM2708AB اولین کارت Express SD است. گواهی SVP از جامعه SD. این گواهی تایید می کند که محصول جدید آیدیتا با استانداردهای سختگیرانه انجمن SD مطابقت دارد.

کارت سریع Premier Extreme SDXC IDITA کاربران را قادر می سازد از حداکثر قدرت لپ تاپ های مجهز به آخرین فناوری SD Express لذت ببرند. ایبسن چن، مدیر بازاریابی محصول IDITA می گوید: «در حالی که کارت های حافظه SD به اندازه سایر دستگاه های ذخیره سازی ظرفیت ندارند، اما به دلیل اندازه کوچکشان در بین تولیدکنندگان محتوا و عموم مردم بسیار محبوب هستند.

داده های SDXC 7

با این حال، با کارت اکسپرس Premier Extreme SDXC SD7.0 دارای گواهی SVP، محتوا و محتوای با کیفیتی را در اختیار کاربران قرار می دهد که مطابق با استانداردهای دنیای مدرن باشد. انتقال سریع داده ها “این عادی شده است، سازگار است.”

ویژگی های کارت حافظه داده جدید

پشتیبانی از کارت حافظه Premier Extreme SDXC SD7.0 PCIe Gen3x1 و NVMe سرعت خواندن و نوشتن داده ها را تا 700/700 مگابیت در ثانیه افزایش می دهد. این نرخ حدود 1.5 برابر SATA SSD است. اگر از کارت های UHS-II و UHS-I استفاده کنیم سرعت این محصول به 2.7 و 8 برابر می رسد.

Data Premier Extreme SDXC SD7.0

کارت Premier Extreme SDXC Express را می توان در دوربین های دیجیتال حاوی تصاویر یا فیلم های با کیفیت بالا قرار داد. 4K ضبط شده بود. سپس می‌توانید همان کارت را به رایانه‌های سازگار با SD 7.0 متصل کرده و شروع به ویرایش کنید. بهینه سازی های انجام شده توسط PCIe Gen3x1 و NVMe این محصول را ساخته است دسته درایوهای حالت جامد قرار می دهد.

Data Premier Extreme SDXC SD7.0

کارت Premier Extreme SDXC در مدل ها 256 و 512 گیگابایت ارائه شده است. اطلاعات داخل دستگاه نیز با کدهای ویژه ای که خطاها را رفع می کند، ایمن می شود. همچنین در برابر این محصول گناهکار، شوکه شدن و اشعه ایکس بادوام است و دمای بالا و پایین را به خوبی تحمل می کند.

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما