internet td lte ifint (بی نهایت)

[ad_1]

سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و تحریریه مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

بسیاری از کاربران از سرعت بالاتر با امکان جابجایی مودم به دلیل سرعت پایین تر و نیاز به اتصال خط تلفن مورد نیاز برای به روز بودن اینترنت برخوردار هستند. با پیشرفت تکنولوژی در کشور ما این امر نیز از این قاعده مستثنی نبود و پس از ورود فناوری LTE در سال های اخیر، در ذهن مردم به سرویسی به نام TDD-LTE تبدیل شد. اینترنت td lte معرفی شد و باعث ایجاد رضایت نسبی برای کاربران شد.

امروزه برخی از FCPها (ارائه دهندگان خدمات اینترنتی) سرعتی بین 40 تا 100 مگابیت بر ثانیه و همچنین مودم هایی با فناوری cat6 را به خریداران ارائه می دهند. با خرید این سرویس، کاربران علاقه مند به فیلم می توانند ویدیوهای باکیفیت تماشا کنند و حتی گیمرهای آنلاین (بازیکن) نیز می توانند با پینگ کم از بازی های خود لذت ببرند.

در این دوره تعداد کمی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت td-lte بسته های خود را به صورت اینترنت td نامحدود اما با آستانه مصرف منصفانه عرضه کردند. مبنا تلکام یکی از شرکت های دارای مجوز FCP می تواند برای رفع و رفع نیازهای مشترکین و کاربران خود و تحقق هدف سازمانی خود اینترنت پرسرعت و کیفیت نامحدود را در اختیار مشترکین خود در سراسر کشور قرار دهد. هدف و چشم انداز سرویس نامحدود TD-LTE در سراسر کشور راه اندازی شد. این سرویس برای اولین بار و تنها در کل کشور توسط این شرکت پیاده سازی و اجرا شد. شرکت توسعه ارتباطات مبنا با ارائه این سرویس گام بلندی در جهت تحقق شعار خود (اینترنت بی پایان) برداشته است.

در پی تصمیم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبنی بر توقف ارائه سرویس نامحدود واقعی TD-LTE و اعمال محدودیت‌هایی مبنی بر عدم سرویس دهی به مشترکین، شرکت توسعه مخابرات مبنا (مبنا تلکام) با اعلام تبعیت از قوانین و دستورات، راهکارهای جایگزین را نیز ارائه کرد. به مشترکین خود در سراسر کشور احترام بگذارد. در این زمینه سرویس جدید شرکت مبنا تلکام با نام بی نهایت (اینترنت بی نهایت) برای کاربران علاقه مند طراحی شده است که این سرویس ها دارای آستانه مصرف 400 گیگابایت است که معادل 3 برابر میانگین مصرف کاربران خانگی در کشور است. گزینه ها پرسیده شد زمانی که کاربر از اینترنت بالاتر از حد مجاز ماهانه استفاده می کند، سرعت اینترنت کاربر کاهش می یابد اما به هیچ وجه ارتباط قطع نمی شود.

خدمات اینفینیت این شرکت به دلیل مزایای اینترنت TD-LTE مانند قابل حمل بودن، عدم نیاز به تلفن ثابت، نصب سریع، پایداری خدمات بالا در نصب و همچنین کیفیت و قیمت مناسب همچنان در کل کشور بی رقیب است. و دانلود و پینگ کم …. نسبت به سرویس قبلی سرعت بسیار بالایی دارد.

تعرفه اینترنت td lte Effinet (بی نهایت)

با برنامه ریزی و برنامه ریزی مبتنی بر مخابرات، خدمات اینترنت اینفینت به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، یک ساله و دوسالانه می باشد. می توانید روی آن کلیک کنید اینترنت بی نهایت (بی نهایت) در کمتر از 24 ساعت کاری از این خدمات بهره مند شوید. سرعت اینترنت در این سرویس ها تا 40 مگابیت بر ثانیه است.

تعرفه اینترنت مبتنی بر مخابرات td lte حجم

در این سرویس شرکت ارتباطی گسترش مبنا می توانید با توجه به نیاز خود از اینترنت خانگی یا اینترنت شرکتی با بسته های متنوع بهره مند شوید. تمامی خدمات اینترنت حجمی td lte مبتنی بر مخابرات در کمتر از 24 ساعت کاری پس از خرید در اختیار کاربران قرار می گیرد و این سرویس می تواند سالانه سرعتی تا 100 مگابیت بر ثانیه را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم