Meet Hematic، یکی از کامل ترین نرم افزارهای مدیریت پروژه سازمانی – Zomit

[ad_1]

با توجه به شیوع ویروس کرونا وضعیت معیشت مردم و به طور کلی شرایط کار تغییر کرده است. در نتیجه، سازمان‌ها، بخش‌ها، شرکت‌ها و سایر کسب‌وکارها مجبور شده‌اند خدمات خود را به صورت آنلاین برای محافظت از سلامت کارکنان و مشتریان خود ارائه دهند. در نتیجه کمبود کارکنان اداری و انجام کارها از راه دور، مدیران و کارکنان را با مشکلات و چالش‌های فراوانی از جمله عدم برنامه‌ریزی صحیح و ناتوانی در مدیریت پروژه‌ها و وظایف مواجه می‌کرد. خوشبختانه مدیران از نرم افزارهای مدیریت پروژه مانند: نرم افزار Hematic آنها توانستند پروژه ها و وظایف را به درستی برنامه ریزی کنند، نقش ها و مسئولیت های کارکنان را تعریف کنند و به طور کلی وظایف را سازماندهی کنند. با توجه به کارایی و مفید بودن نرم افزار Hematic اطلاعات جامع و مفیدی در این زمینه به شما ارائه می کنیم.

همتیک; همراه باهوش دید شماست

با توجه به افزایش حجم پروژه ها و دورکاری بسیاری از وظایف در سازمان ها، ادارات و شرکت ها، تهیه بستر مناسب برای ارتباطات و تبادل، آرشیو داده ها، مدیریت زمان و مدیریت هزینه ها برای مدیران تا حدودی دشوار شده است. علاوه بر مدیریت موارد فوق، یکی دیگر از عوامل مؤثر بر موفقیت پروژه ها و وظایف، تعیین و تقسیم روشن مسئولیت ها و وظایف کارکنان است. مدیران و کارمندان برای رفع این مسائل و چالش ها به نرم افزار مدیریت پروژه مانند Hematic نیاز دارند. نرم افزار مدیریت پروژه همتیک دارای امکانات بسیار متنوعی است که مدیریت پروژه را برای مدیران آسانتر و سریعتر می کند. از مزایای این نرم افزار می توان به سهولت برنامه ریزی کار و پروژه، ارتباط بهتر، ایجاد یکپارچگی، امکان استفاده به عنوان اپلیکیشن و نسخه تحت وب و غیره اشاره کرد. قابل شمارش.

آشنایی با نرم افزار مدیریت پروژه Hematic

همانطور که از نام آن پیداست، Hematik یک نرم افزار قدرتمند و دقیق با رابط کاربری آسان برای هماهنگی اعضای تیم و مدیریت پروژه است. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که مدیران به راحتی می توانند پروژه ها را برنامه ریزی کنند، نقش ها و مسئولیت های کارکنان را مشخص کنند و محیطی مناسب برای تبادل نظر و گفتگو بین تمامی کارکنان ایجاد کنند. به جرأت می توان گفت نرم افزار مدیریت پروژه Hematic پاسخگوی تمامی نیازهای ادارات، سازمان ها و سایرین است. این نرم افزار مدیریت پروژه دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی می باشد. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • داشتن شبکه اجتماعی شرکتی: این ویژگی به افزایش بهره وری، مدیریت بهتر ارتباطات بین کارکنان و فرهنگ ارتباطات شرکتی کمک می کند.
 • داشتن پیام رسان سازمانی: این ویژگی باعث بهبود کیفیت ارتباطات و تضمین امنیت می شود.
 • ارائه یک تقویم شمسی: با استفاده از تقویم این نرم افزار، به راحتی می توان کارهای مهم و قرار ملاقات ها را ذخیره کرد و کارهای روزانه، هفتگی یا ماهانه را بررسی کرد.
 • ارائه دفترچه تلفن: داشتن دفترچه تلفن باعث می شود مخاطبین در سیستم ذخیره شوند و به لیست های مختلف اضافه شوند و در نهایت به اشتراک گذاشته شوند.
 • امکان ایجاد و ذخیره پایگاه داده تجربه: این قابلیت به شما امکان می دهد تا از تجربه سایر کارمندان استفاده کنید. نتیجه افزایش خلاقیت، نوآوری و در نتیجه به نوعی حفظ استعدادهای کارگران خلاق در سازمان است.
 • قابلیت یادداشت قرار ملاقات: با استفاده از این قابلیت می توانید قرارها و قرارها را به راحتی ذخیره، مشاهده، جستجو و فیلتر کنید. در نتیجه دیگر قرارهای خود را فراموش نخواهید کرد.

  همتیک

چرا Hematic بهترین انتخاب است؟

همانطور که گفتیم هدف از طراحی نرم افزار مدیریت پروژه Hematic فراهم آوردن بستری برای ارتباط تیمی و در نتیجه افزایش خلاقیت و بهره وری است. در زیر به بررسی ویژگی های این نرم افزار می پردازیم و توضیح می دهیم که چرا Hematik بهترین انتخاب است.

یکی برنامه ریزی و مدیریت وظایف

مهم نیست که چه کسب و کاری دارید، چه اندازه و ظرفیتی دارید، با استفاده از نرم افزار Hematic می توانید به راحتی و با خیال راحت تمام کارهای خود را در طول پروژه برنامه ریزی، پیگیری و مدیریت کنید. علاوه بر این، ویژگی هایی مانند تعریف پروژه، نوشتن فهرست کارها و تفکیک آنها به وظایف کوچکتر، تقسیم وظایف بین کارمندان و تعیین سرپرست کار را آسانتر و سریعتر کرد.

۲. مشاهده گزارش های کامل برنامه

این ویژگی امکان ارزیابی نتایج را در هر مرحله از پروژه فراهم می کند و از این طریق نقاط قوت و ضعف را شناسایی می کند. گزارش ها یا نمودارهای دقیق را می توان به راحتی از طریق فیلترهای مختلف موجود بازیابی کرد. این گزارش ها شما را در جریان پیشرفت پروژه قرار می دهد. در نتیجه می توانید به راحتی و به سرعت مشکلات و عدم قطعیت ها را حل کنید.

3. بررسی عملکرد

بدیهی است که همه کارکنان عملکرد یکسانی ندارند. از سوی دیگر، افرادی که عملکرد بهتری دارند کمتر مورد توجه قرار می گیرند. در نرم افزار Hematic می توانید عملکرد کارکنان را بررسی و ارزیابی کنید و سطوح پیشرفت و بهبود عملکرد آنها را مشاهده کنید. در نتیجه کارکنان نه تنها بازخورد مناسب دریافت می کنند، بلکه انگیزه و بهره وری خود را نیز افزایش می دهند.

4. امکان صرفه جویی در کاربرگ های زمان

وجود تایم لاین (تایم لاین) در این نرم افزار باعث می شود که زمان انجام هر کار و همچنین پیشرفت هر کارمند به صورت جداگانه ثبت و سپس نمایش داده شود. از این قابلیت برای مدیریت بهتر زمان و پروژه، واگذاری دقیق وظایف به کارکنان، مدیریت فاکتورهای مشتریان و پرداخت حقوق کارکنان استفاده می شود.

5. مدیریت زمان

نرم افزار Hematic امکان مشاهده کارهای تکمیل شده و تاخیری را فراهم کرد. اهمیت این ویژگی در این است که پس از بررسی لیست کارها، روزانه برای یادآوری ایمیل به افراد ارسال می شود. علاوه بر این، شرح عملکرد هر فرد روزانه برای آنها ایمیل می شود. این به افراد امکان می دهد کارهای روزانه خود را به خاطر بسپارند و برنامه ریزی دقیق و منظم تری داشته باشند.

6. مدیریت هزینه

اگر هزینه های پروژه به اشتباه برآورد شود، ممکن است شرکت متحمل خسارات مالی جدی یا حتی ورشکستگی شود. نرم افزار مدیریت پروژه Hematic توانایی تعریف بودجه تخصیص یافته به هر پروژه و در نتیجه مدیریت بودجه را دارد. علاوه بر این، اعضا می توانند هزینه های انجام شده در پروژه را لحاظ کنند.

7. سازماندهی ارتباطات منابع انسانی

یک سیستم هماهنگ بین کارکنان و مدیران یک محیط یکپارچه ایجاد می کند که بر فرآیند و مراحل پروژه مسلط است. نتیجه ایجاد چنین فضایی تصمیم گیری بهتر و افزایش انگیزه مدیران و کارکنان و در نتیجه امکان پیشرفت است.

8. اضافه کردن فعالیت های پروژه

این ویژگی یک رکورد کامل از تمام فعالیت های کارکنان را ارائه می دهد. مدیران می توانند با مراجعه به بخش تاریخچه در این نرم افزار تمامی این رویدادها را مشاهده کنند.

9. مدیریت و ویرایش فایل ها

مدیران و اعضای پروژه می توانند تمامی فایل ها را در یک مکان، جامع و تاریخ در قسمت «فایل ها» مشاهده کنند. در نتیجه آنها می توانند در اسرع وقت به داده های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و دیگر سردرگم نخواهند شد.

معرفی طرح های نرم افزار مدیریت پروژه Hematic

برنامه های نرم افزار Hematic در سه حالت طراحی همیشه رایگان، سرویس ابری و نصب بر روی سرور شخصی موجود است.

 1. با نسخه Hematic که همیشه رایگان است، می توانید تیم خود را بدون تعداد کاربر و بدون هیچ هزینه ای مدیریت کنید.
 2. پلان های ابری شامل پلان های استارتر، بیستیک، سیتیک، پنتیک و بیگتیک هستند. با طرح ابری، فقط مبلغی را که استفاده می کنید پرداخت می کنید.
 3. در طرح نصب سرور شخصی که به اینتیک نیز معروف است، نرم افزار تنها یک بار و به طور دائم بر روی سرور کلاینت نصب می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلیه پروژه های نرم افزار مدیریت پروژه هماتیک به سایت مراجعه کنید. hamtick.com دیدن.

راه حل

اگر هنگام مدیریت پروژه ها و وظایف، مسائل مربوط به برنامه ریزی، محاسبات نادرست هزینه ها، مسائل مربوط به ارزیابی کارکنان، مدیریت ضعیف ارتباطات و مواردی از این دست را نیز گیج کرده اید، قطعاً به نرم افزار مدیریت پروژه Hematic نیاز خواهید داشت. به لطف این نرم افزار با توجه به امکانات و مزایای بی شماری که دارد از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می کند و به کار شما نظم می دهد. در صورت تمایل به عضویت رایگان یا خرید نرم افزار مدیریت پروژه Hematic ابتدا وارد سایت شوید. hamtick.com سپس از منوی بالای صفحه وارد بخش فروشگاه شوید.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما