Nagelsman: من مشتاقانه منتظر یک شب عالی در لیگ قهرمانان هستم :: تمرین سه

[ad_1]

نوآر بهترین دروازه بان جهان است

یولیان ناگلزمن انتظار دارد بایرن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر سالزبورگ بدرخشد و شکست مقابل بوخوم را فراموش کند.

کد خبر: 1810808 –
26 آوریل 1400 ساعت 16:38 –
362 بازدید

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ فردا در خانه و در اولین دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان شهر سالزبورگ اتریش است. بایرن دو سال پیش قهرمان این رقابت ها شد، اما فصل گذشته در مرحله یک چهارم نهایی توسط پی اس جی حذف شد.

بایرن روز شنبه در خانه بوخوم در بوندسلیگا 4-2 شکست خورد و با روحیه بد وارد سالزبورگ شد.

یولیان ناگلزمن، سرمربی بایرن در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:“ما به حساس ترین مرحله فصل رسیده ایم و هدف ما این است که به کار خوب خود در مرحله گروهی ادامه دهیم. فردا 30 هزار هوادار از ما حمایت خواهند کرد و مدت زیادی است که دلتنگ حضور آنها هستیم. طبیعتاً از این بابت هیجان زده هستیم.” من مشتاقانه منتظر یک شب عالی در لیگ قهرمانان هستم.

از 5 مهاجم استفاده کنید:“همیشه وقتی یک بازی را باختید بحث و جدل وجود دارد اما من نظرم را تغییر نمی دهم. چند بازیکن در دسترس نیستند و همه این را می دانند.”

انتقاد شدید متیوس از مدافعان بایرن:درباره نظرات کارشناسان حرفی برای گفتن ندارم. من با بازیکنانم صحبت کردم و نیازی به توجه بیشتر به این موضوع نیست. هرکس نظر خودش را دارد و من در این موارد دخالت نمی کنم.

مشکلات دفاعی بایرن:“وقتی در یک مسابقه 4 گل به ثمر می رسانید، طبیعی است که مدافعان مورد انتقاد قرار بگیرند. در مجموع عملکرد دفاعی ما خوب بود، اما در مقابل بوخوم و گلادباخ از این منطقه ضربه خوردیم. ما بیشترین مالکیت توپ را در بین تیم های اروپایی داریم. و این نتیجه هماهنگی در همه خطوط است.بیشتر “ما همیشه بیشتر از گل خورده در یک بازی گل می زنیم، اما واضح است که باید در دفاع بهتر کار کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم.”

غیبت مانوئل نویر: « البته غیبت نویر را احساس خواهیم کرد اما اسون مقابل اولریش بوخوم خوب بود و این دلیل شکست ما نبود. مانوئل نویر همچنان بهترین دروازه بان جهان است.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما