Pewley Anger: هدف اودینزه هند بود – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812580 |
07 مرداد 1400 شهریور 09:22 |
1,169 بازدید |

0
نظرات

استفانو پیولی، سرمربی میلان از گلزنی اودینزه به این تیم بسیار عصبانی است.

به گزارش “ورزش سه”، میلان که شب گذشته در چارچوب پیکارهای انجام شده در هفته بیست و هفتم لیگ ایتالیا به مصاف اودینزه رفت، در نهایت به تساوی یک بر یک دست یافت.
روسونری گل اول بازی را به ثمر رساند و امیدوار بود با این گل بتواند سه امتیاز بازی را به دست آورد و مقابل حریف انتهای جدولی پیروز شود اما این اتفاق رخ نداد و اودینزه توانست بازی را به تساوی بکشاند.
اگرچه به نظر می رسد اودگی در عکس ها با دست گل میلان را به ثمر رسانده است، اما کمک داور فیلم نیز پس از بررسی صحنه به درستی رای داد و از هافبک نخواست دوباره صحنه را بررسی کند.
پیولی پس از پایان بازی به DAZN گفت: “شکی نیست که این گل با اشتباه آشکار هند به ثمر رسید.” بازیکن اودینزه این گل را با دست به ثمر رساند. بسیار عجیب و بعید است که داور دوم چنین صحنه ای را نبیند، بنابراین این یک اشتباه جدی است که نتیجه نهایی را تحت تأثیر قرار می دهد.

سرمربی ایتالیایی با اشاره به تاثیری که روی بازیکنانش گذاشت، گفت: درست است که عملکرد فوق العاده خوبی نداشتیم اما این گل باید رد می شد. ما فقط می‌توانیم سعی کنیم در چیزهایی که کنترل می‌کنیم بهتر شویم، اما وقتی بازیکنانم می‌گویند عصبی به نظر می‌رسند، به این دلیل است که موقعیت‌هایی را می‌بینند که خوب نیستند.»
او با اعتراض به سیستم کمک داور ویدیویی افزود: هدف هند این بود. کمک داور ویدیویی اینجاست تا از چنین اشتباهاتی جلوگیری کند، بنابراین غیرقابل قبول است که چنین اتفاقی بیفتد و این اولین بار نیست که ما برای آن هزینه می کنیم.
سرمربی میلان درباره عملکرد تیمش گفت: این موقعیتی است که من ارزیابی کرده ام، بارها اتفاق افتاده و زمانی که پیش بودیم برتری را از دست دادیم و با یک امتیاز به خانه نرسیدیم. در برخی از نقاط بازی، ما حملات را متوقف می کنیم و در نیمه دوم به شدت عقب می نشینیم.”

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما