Spotify برای خرید دو پلتفرم بزرگ فناوری تبلیغات پادکست دیجیاتو

[ad_1]

Spotify وی تصریح کرد: دو شرکت بزرگ فعال در حوزه فناوری به منظور گسترش رفتار مخاطبان و جذب تبلیغات بیشتر فعالیت خود را اعلام کردند. تبلیغات پادکست بنابراین Chartable و Podsights را خریداری می کند. هر دو شرکت ابزارهای محبوبی را برای برندها و آژانس ها ارائه می دهند تا اثربخشی تبلیغات پادکست را بهتر درک کنند.

از خریدهای جدید Spotify استفاده می کند

سرویس پخش موزیک در حالی که وبلاگ بسیار محبوب این خریدها را اعلام کرد، در مورد چگونگی رشد پلت فرم تبلیغات نیز صحبت کرد. با توجه به افشای ارائه شده، تبلیغ کنندگان Spotify مناظر غلاف آنها می توانند اطلاعات دقیق تری در مورد اینکه چه کاربرانی روی تبلیغات آنها کلیک کرده اند و چه اقداماتی پس از آن انجام شده است، دریافت کنند. با این حال، آنها متوجه خواهند شد که چه کاربرانی محصول نهایی را خریداری کرده اند. در این پست وبلاگ آمده است:

به عنوان بخشی از Spotify، Podsights می‌تواند از فناوری و هوشمندی این پلتفرم برای ارائه ارزیابی دقیق‌تر و شواهد عملی‌تر به تبلیغ‌کنندگان پادکست در سراسر جهان استفاده کند.

Spotify

از طرف دیگر، خرید Chartable بیشتر برای خود تبلیغاتی به نظر می رسد. پادکست ها متمرکز است. دو ابزار تبلیغاتی این شرکت، SmartLinks و SmartPromos، اکنون در Spotify هستند. تبلیغات هوشمند این به پادکست‌ها اجازه می‌دهد بفهمند کدام تبلیغات بیشتر منجر به دانلود می‌شوند و به طور کلی موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی خود را در نظر بگیرند.

از جانب لینک های هوشمند URL های قابل اشتراک گذاری و قابل مشاهده نیز نامیده می شود که به طور خودکار بینندگان را به پادکست هایی که می خواهند هدایت می کنند. این ابزار همچنین به سازندگان اجازه می دهد تا نرخ کلیک و دانلود تبلیغات خود را اندازه گیری کنند.

Spotify اکنون بهترین است پلت فرم پخش کننده موسیقی او که در سراسر جهان پذیرفته شده است، مدتی در گذشته توجه زیادی به پادکست های خود داشته است. این شرکت اخیراً سیستم امتیازدهی پادکست را به پلتفرم خود اضافه کرده و پلتفرم تولید و توزیع کتاب صوتی Findaway را نیز خریداری کرده است.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم