Tales of the Walking Dead

[ad_1]

اولیویا مان و چهار بازیگر دیگر در اسپین آف جدید سریال مرده متحرک (مرده متحرک) داستان های مرده متحرک (قصه های مردگان متحرک). در حالی که سریال اصلی مرده متحرک به پایان می رسد، دنیای او در حال رشد است، و یک سریال اسپین آف بر اساس شخصیت های داریل و کارول در حال ساخت است، همراه با فیلم هایی بر اساس شخصیت ریک گرایمز با بازی اندرو لینکلن. و اکنون در حال ساخت یک اسپین آف دیگر به نام است داستان های مرده متحرک همچنین تایید شده و ریخته گری. سریال Tales of the Walking Dead در هر قسمت داستان جدیدی را روایت می کند و شخصیت های قدیمی و جدید را به نمایش می گذارد.

با توجه به گلچینی بودن این سریال جدید که به بازیگران اجازه می دهد بازی در یک قسمت را در برنامه های شلوغ خود بگنجانند، این سریال توانسته است بازیگران مطرح زیادی مانند آنتونی ادواردز، پارکر پوزی، تری کروز، پاپی لیو و جیلیان بل را به خود جذب کند. . جدیدترین بازیگری که به جمع بازیگران سریال پیوست داستان های مرده متحرک دانیلا پیندا که هفته گذشته برای حضور در این سریال اعلام شده بود به این سریال پیوست. AMC تایید کرده است که پنج بازیکن دیگر از جمله اولیویا مان، جسی تی آشر، دنی رامیرز، لون چابانول و امبت دیویدز به این پروژه پیوسته اند. طبق معمول، شبکه AMC هنوز جزئیاتی در مورد شخصیت هایی که توسط این بازیگران به تصویر کشیده شده است، فاش نکرده است و مشخص نیست که کدام یک از شخصیت های سریال هستند. مرده متحرک آنها همچنین در این سری جدید اسپین آف حضور خواهند داشت.

Tales of the Walking Dead

اولیویا مان معروف ترین بازیگری است که به سریال اسپین آف با بازی در اتاق خبر و مردان ایکس: آخرالزمان پیوست. آشر بیشتر برای بازی در نقش T-Most در پسران شناخته می شود، در حالی که دنی رامیرز اخیراً در نقش خواکین تورس در فیلم The Falcon and the Winter Soldier بازی کرده است. لوان چابانول همچنین در فیلم The Transporter Refueled بازی کرد و اگرچه امبت دیویدز یک ستاره قدیمی سینما و تلویزیون است، اما بیشتر به خاطر بازی در نقش خانم هانی در فیلم ماتیلدا در سال 1996 شناخته می شود.

Tales of the Walking Dead گروه قدرتمندی از بازماندگان را گرد هم می آورد تا با گروه های بزرگی از زامبی ها روبرو شوند. ماهیت گلچینی این سریال به این معنی است که این بازیگران ممکن است فقط برای یک قسمت در سریال حضور داشته باشند، اما مهارت های بازیگری و شهرت آنها می تواند آن را به سریال محبوب دیگری برای شبکه AMC و دنیای انیمیشن مردگان تبدیل کند.

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما