TCL شبکه 5G خود را به خانه ها می آورد – Zomit

[ad_1]

TSW یک شرکت الکترونیکی چند ملیتی چینی است که فعالیت خود را از سال 1981 با شعار «زندگی خلاق» آغاز کرد. این شرکت محصولاتی مانند تلویزیون، تلفن، تهویه مطبوع و لوازم الکتریکی کوچک را طراحی، توسعه، تولید و به فروش می رساند.

سوال واقعی این است که چقدر با اینترنت خانگی اصلی 5G فاصله داریم. در واقع با وجود پیشرفت‌های فراوان و حتی معرفی دستگاه‌هایی مانند 5G CPE، هنوز راه زیادی تا رسیدن به این فناوری وجود دارد.

تجهیزات نصب شده در سمت کاربر یا مشتری و در محل استفاده تجهیزات مبتنی بر مشتری یا CPE نامیده می شود. نسخه 5G دستگاه، شبکه های 5G و Wi-Fi را برای دریافت سیگنال های 5G از ایستگاه های پایه اپراتور و تبدیل آنها به سیگنال های Wi-Fi یا سیمی برای اتصال دستگاه های محلی بیشتر به اینترنت، ادغام می کند.

در زیر، با معرفی روترهای فناوری، با قابلیت‌های هر کدام و امکاناتی که برای نزدیک شدن به فناوری 5G در خانه فراهم می‌کنند آشنا می‌شویم:

روتر Linkhub 5G CPE HH515

5g-cpe-hh515-style

سریع‌ترین روتر در بین سه روتر معرفی‌شده مجهز به تجهیزات شبکه 5G است و قرار است با Sub-6 به سرعت بسیار سریع 5G تا 4.67 گیگابیت بر ثانیه برسد.

فناوری 5G در گوشی ها به دو دسته تقسیم می شود: نوع Sub-6 GHz که به امواج با فرکانس کمتر از 6 گیگاهرتز اطلاق می شود و نوع mmWave (موج میلی متری) که به امواج با فرکانس بیش از 24 اطلاق می شود. گیگاهرتز

در حالی که ادعاهای فنی بسیار قابل توجه هستند، سرعت های مورد بحث هنوز نیاز به بررسی بیشتر دارند.

این دستگاه از وای فای 6 باند استفاده می کند و با حداکثر 256 اتصال همزمان بسته به محل استفاده برای مصارف خانگی یا اداری قابل استفاده است و با کمک اپلیکیشن می توان تنظیمات را تغییر داد.

Linkhub 5G CPE HH515 به اندازه روترهای قبلی زشت یا حجیم نیست، اما از نظر بصری جذاب نیست. ظاهر این روتر ترکیبی از اسپیکر بلوتوث و کنترلر لوازم خانگی هوشمند است و به راحتی در کنار محیط خانه یا محل کار پنهان می شود.

روتر Linkhub LTE CAT6 HH63

lte-ca6-home-station-hh63-lifestyle

روتر LTE CAT6 در دو رنگ سیاه و سفید موجود است و می تواند به خوبی با هر محیطی سازگار شود.

حداکثر سرعت دانلود این روتر 300 مگابیت بر ثانیه است و از eSIM پشتیبانی می کند. حداکثر 32 دستگاه را می توان از طریق وای فای به این روتر متصل کرد و مانند مدل 5G می توان با کمک یک برنامه پیکربندی کرد.

روتر Linkzone LTE CAT6 MW63

    lte-cat6-mobile-wi-fi-mw63-black-white

دستگاه وای فای موبایل Linkzone LTE CAT6 MW63 همانند مدل مودم دسکتاپ خانگی 4G CAT6 دارای حداکثر سرعت 300 مگابیت در ثانیه است. بزرگترین مزیت این دستگاه این است که به طور بالقوه می توان آن را به هر جایی برد و در هر جایی که تحت پوشش اینترنت باشد استفاده کرد.

روتر Linkzone LTE CAT6 MW63 از eSIM پشتیبانی می کند و مانند هر دستگاه فنی دیگری، برای استفاده از آن به یک برنامه تلفن همراه نیاز دارید. این روتر امکان برقراری 32 اتصال همزمان را به شما می دهد.

متأسفانه باتری این دستگاه تلفن همراه تنها دو ساعت دوام می آورد و پس از آن باید شارژ شود. در حالت آماده به کار می تواند تا 300 ساعت عمر باتری داشته باشد. سومین روتر فناوری سبک و جمع و جور است و در رنگ های سفید و مشکی موجود است.

قیمت و تاریخ انتشار

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از قیمت گذاری برای روترهای فنی در دسترس نیست، اما می توان انتظار داشت که برای روترهای سطح بالا در همان محدوده قیمتی بین 200 تا 250 دلار باشد.

انتظار می رود روتر 5G CPE در سه ماهه اول سال 2022 و دو دستگاه 4G دیگر در سه ماهه دوم سال 2022 در اروپا راه اندازی شود.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم