Virgin Galactic فروش عمومی بلیت سفرهای فضایی را به قیمت 450000 دلار آغاز کرد

[ad_1]

ویرجین گالاکتیک اخیرا اعلام کرده است که سیستم فروش بلیط سفرهای فضایی خود را از امروز به روی عموم باز خواهد کرد. اگر کسی می خواهد فضانورد شود 450 هزار تومان هزینه صندلی خود را پرداخت کنید. این شرکت به مناسبت این تصمیم برند جدید خود را نیز معرفی کرد.

Virgin Galactic امروز در اطلاعیه ای اعلام کرد: فروش عمومی بلیط فضایی آغاز می شود. کسانی که مایل به پرواز با فضاپیمای این شرکت هستند باید مبلغ 150000 دلار ودیعه پرداخت کنند و سپس 300000 دلار باقی مانده را قبل از پرواز بپردازند.

“ما در ذهن داریم 1000 مشتری ابتدا، در آغاز سفر خدمات تجاری ما، سوار سفینه فضایی شوید. با انجام این کار، می‌توانیم پایگاه تجاری خود را همزمان با شروع و گسترش فعالیت‌های عادی خود تقویت کنیم.»

فضاپیمای ویرجین گالاکتیک

کیس سفر فضایی با ویرجین گالاکتیک

مشتریانی که در یک زمان 450000 دلار پرداخت می کنند 90 دقیقه سواری آنها به لبه فضا می روند. آنها دقایقی بی وزنی را تجربه خواهند کرد و می توانند مناظر فوق العاده ای از زمین را از 17 پنجره فضاپیما ببینند. این شرکت همچنین به مدت چند روز به خریداران بلیط آموزش می دهد. همچنین مشتریان زیر زره و اشتراک بگیرید انجمن فضانوردان آینده آنها می آیند. این فضاپیما از ایستگاه فضایی Spaceport America در نیومکزیکو پرتاب خواهد شد.

هزینه بلیط Virgin Galaxy تا لبه فضا مطمئناً ارزان نیست، بلیط ۵۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس این عدد برای یک سفر مداری 10 روزه زیاد نیست. با این حال، رقابت Virgin Galactic در واقع منشا آبی جف بزوس که هنوز در مورد قیمت سفرهای زیردریایی خود تصمیم نگرفته است.

Virgin Galactic در ابتدا قرار بود سال گذشته پروازهای عمومی و تجاری را راه اندازی کند، اما این ماموریت ها تا سال 2022 به تعویق افتاده است. تا پایان سال 2021، این شرکت 100 بلیط به قیمت جدید 450 هزار تومان و با حدود 700 نفر به فروش می رسد ماسک تبلیغاتی در لیست رزرو هست

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما