Walx، خرید ارز دیجیتال; یک فلش و چندین نشان – Zomit

[ad_1]

توصیه Valks این است که ابتدا تحقیقات بیشتری در مورد اقتصاد و ارزش های دیجیتال انجام دهید و با دانش کافی شروع کنید. اگر مفاهیمی مانند اقتصاد، پول دیجیتال و غیره را دوست دارید اقتصاد غیر متمرکز بیشتر بدانید Valks توصیه می کند این مطلب را بخوانید.

اقتصاد غیرمتمرکز به چه معناست؟

اقتصاد غیرمتمرکز (DeFi) به اقتصادی اطلاق می شود که در آن سرمایه گذاران می توانند به راحتی و به طور مستقیم بدون نیاز به مبادله با یکدیگر تجارت کنند. این روزها، فناوری به گسترش کمک می کند اقتصاد غیر متمرکز ارزهای دیجیتال را می توان به راحتی در بازارهای آنلاین معامله کرد. در واقع اقتصاد غیرمتمرکز سیستم بلاک چین جایی است که می توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال بدون نیاز به نظارت موسسه یا سازمان خاصی معامله کنید. این فلسفه ارزهای دیجیتال است.

اقتصاد غیرمتمرکز چگونه کار می کند؟

در این اقتصاد از دستگاه های دیجیتال مختلف برای ارتباط افراد و مشاهده پیشنهاد و استعلام قیمت در لحظه استفاده می شود و شما چه خریدار و چه فروشنده نیازی به مراجعه به مکان خاصی برای تجارت و معامله ندارید. بنابراین، اقتصاد غیرمتمرکز واسطه ها را از مبادلات مالی حذف می کند. در این صورت بانک یا صادرکننده کارت اعتباری دیگر واسطه بین شما و خریدار نیست و شما به عنوان مالک، پول الکترونیک را مستقیماً با استفاده از رمز به خریدار منتقل می کنید.

تفاوت بین اقتصاد غیر متمرکز و غیر متمرکز چیست؟

والکس

تفاوت آشکار بین اقتصادهای غیرمتمرکز و غیرمتمرکز این است که ما باید بدانیم آنها چگونه کار می کنند. اقتصاد مرکزی توسط جرایم سایبری و هک تهدید می شود. در اقتصاد غیرمتمرکز، نه امکان هک وجود دارد و نه خطر امنیتی. از سوی دیگر، همانطور که از نام آن پیداست، این مدل اقتصادی وابسته به نهاد یا حاکمیت و قدرت مرکز نبوده و مستقل و بدون نیاز به نظارت عمل می کند. برعکس، اقتصاد متمرکز باید تحت ساختار و تحت کنترل آن عمل کند.

شفافیت یکی دیگر از مسائلی است که در آن بازار غیرمتمرکز در این حوزه در برابر اقتصاد غیرمتمرکز و متمرکز حاکم است. در اقتصاد غیرمتمرکز، تمامی مبادلات و معاملات شفاف هستند و شما می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. از طرفی تصور کنید که بدون توجه به مسافت و قوانین خاص کشورهای مختلف، بدون نیاز به مجوز، بتوانید تراکنش های مالی را در سراسر جهان انجام دهید. این ویژگی را باید یکی از بهترین ویژگی های اقتصاد غیرمتمرکز دانست.

چرا در اقتصاد غیرمتمرکز به ارز دیجیتال نیاز داریم؟

والکس

ارز دیجیتال یا کد ارز که ترجمه فارسی کلمه Cryptocurrency می باشد دارای مزایای قابل توجهی است که در ادامه به مهمترین آنها می پردازیم. پس از آشنایی با مزایای استفاده از ارز دیجیتال خود، متوجه خواهید شد که چرا ما به یک اقتصاد غیرمتمرکز و ارز دیجیتال نیاز داریم.

1. تحریم های بی اثر

قبل از برشمردن دلایلی که نیاز ما به اقتصاد و ارز دیجیتال را توجیه می کند، باید به موضوع تحریم ها بپردازیم. در کشور ما تحریم ها موضوعی است که به طور مستقیم یا غیرمستقیم تمامی ابعاد زندگی شخصی و شغلی را تحت تاثیر قرار می دهد و هرکسی برای حفظ اموال خود در برابر تحریم ها و آثار آن، سرمایه خود را متحول می کند. تبدیل تومان به دلار یکی از این راه هاست. اما نگه‌داشتن دلار در خانه چیز امنی نیست و باید به دنبال راهی باشید که دارایی‌های ما را در عین حفظ ارزش آن‌ها امن نگه دارید. بنابراین، تبدیل سرمایه به پول دیجیتال راه حلی قابل اجرا و منطقی به نظر می رسد.

قطعا خرید ارز دیجیتال این فقط بر ارزش دارایی های شما تأثیر نمی گذارد. وقتی نوبت به تجارت می رسد، دیگر لازم نیست نگران تحریم باشید. زیرا ملیت شما دیگر حقوق شما را در معامله تعیین نمی کند و همه افرادی که در بازار ارزهای دیجیتال معامله می کنند از حقوق برابر برخوردار هستند. شاید بد نباشد بگوییم که ارزش بی‌نظیر بازار ارزهای دیجیتال را می‌توان در ناکارآمدی تحریم‌ها و برابری حقوق افراد جستجو کرد.

۲. از تمرکز پرهیز کنید

در قسمت تفاوت های اقتصاد متمرکز و غیرمتمرکز گفتیم که در اقتصاد غیرمتمرکز دیگر نیازی به واسطه ای با نقش نظارتی نداریم. پرداخت های همتا به همتا اقتصاد غیر متمرکز این تضمین می کند که دیگر نیازی به پرداخت پول دیجیتال خود تحت سیستم بانک مرکزی ندارید. شما در واقع مبلغ مورد نظر خود را مستقیماً برای خریدار ارسال می کنید.

3. امنیت

حتما شنیده اید که هکرها گهگاه اطلاعات اکانت افراد را هک کرده و به سرقت می برند. توقیف اطلاعات حساب های فردی به این دلیل اتفاق می افتد که سیستم فعلی بخشی از یک اقتصاد متمرکز است و اطلاعات در یک مرکز خاص مانند بانک مرکزی ذخیره می شود. هیچ سیستمی در اقتصاد غیرمتمرکز مانند سیستم بانک مرکزی وجود ندارد که گروه های هکر بتوانند به یکباره به همه اطلاعات دسترسی پیدا کرده و آن ها را سرقت کنند. علاوه بر این، امنیت به اطلاعات کاربران محدود نمی شود و حملات سایبری می تواند دارایی های افراد را از سیستم های مرکزی سرقت کند. اما در یک سیستم غیرمتمرکز امکان سرقت رمز عبور افراد در یک تراکنش وجود ندارد و احتمال آن صفر است.

4. هزینه و زمان کمتر

همانطور که می دانید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، لایت کوین و تترا از انواع ارزهای الکترونیکی هستند. فرآیند انتقال پول برای پول الکترونیکی مستقیم است. بنابراین هزینه و زمان مورد نیاز برای معامله و انتقال پول بسیار کمتر از روش های متمرکز انتقال پول است. مثلا برای شما تترا را با قیمت مناسب بخرید شما می توانید به راحتی بخشی از این بازار شوید و در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون هیچ هزینه اضافی در بازار دیجیتال معامله و تجارت کنید.

خرید ارز دیجیتال؛ یک فلش و چند نشان!

Walx در این مقاله ابتدا به بررسی این مفهوم می پردازد. اقتصاد غیر متمرکز به همان اندازه که اهمیت گسترش این نوع اقتصاد پرداخت. ما به بررسی تفاوت‌های بین اقتصاد غیرمتمرکز و اقتصاد متمرکز ادامه دادیم و در نهایت مزایای کلیدی اقتصاد غیرمتمرکز و چرایی نیاز به ارزهای دیجیتال را خلاصه کردیم. در پایان یادآور می شویم که با تبدیل سرمایه خود به ارز دیجیتال می توانید از ارزش دارایی های خود محافظت کنید، نگران نگهداری آن به عنوان کالای فیزیکی نباشید، به صورت ناشناس و بدون واسطه از هر نقطه دنیا خرید کنید و کمترین هزینه را بپردازید.

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما