WhatsApp در حال کار بر روی یک ویژگی میانبر جستجوی پیام و توانایی ارسال بازخورد ایموجی در پیام ها – Zomit است

[ad_1]

واتس اپ اخیرا ویژگی های مفید زیادی را به پلتفرم خود اضافه کرده است و همچنان در حال آزمایش ویژگی های جدید برای ارائه تجربه کاربری بهتر است. اکنون وب سایت AndroidHeadlines در مورد ویژگی های جدید اضافه شده به آزمایشی WhatsApp، میانبر جستجوی پیام ها و غیره صحبت می کند. گزارشی منتشر کرد که به آن اشاره کرد

اگر می خواهید پیام خاصی را در واتس اپ جستجو کنید، یک فرآیند نسبتا طولانی خواهید داشت که شامل باز کردن پنجره گفتگو یا چت گروهی مورد نظر، سپس ضربه زدن به منوی کشویی و انتخاب گزینه جستجو می شود. به نظر می‌رسد در به‌روزرسانی‌های آینده، این برنامه راه سریع‌تری را برای جستجوی پیام‌های موجود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

میانبر جستجوی پیام WhatsApp

نسخه آزمایشی WhatsApp برای اندروید 2.22.6.2 یک میانبر جدید برای جستجوی پیام ها، مشابه راه حل فعلی پیام رسان معرفی می کند. اما کاربران می توانند مستقیماً از صفحه اطلاعات تماس به این گزینه دسترسی داشته باشند. به این ترتیب می توانید پیام را بدون مراجعه به مکالمه یا گروه خاصی جستجو کنید.

این ویژگی در حال حاضر با گروه کوچکی از آزمایش‌کننده‌های بتا در حال آزمایش است و برخی از آنها گاهی مشکل جزئی را گزارش می‌کنند. با این حال، همانطور که می توان انتظار داشت، هنوز در مرحله آزمایش است. بنابراین، برخی از اشکالات جزئی انتظار می رود.

میانبر جستجوی پیام تنها ویژگی جدیدی نیست که WhatsApp اخیراً آزمایش کرده است. زیرا این پیام رسان ها در حال کار بر روی توانایی ضبط بازخورد در مورد پیام ها با استفاده از ایموجی هستند.

واتس اپ از نظر توانایی پاسخ دادن به پیام های ایموجی از رقبای خود عقب است. نسخه آزمایشی این برنامه برای دسکتاپ دارای این ویژگی است. علاوه بر این، کاربران می توانند ببینند چه کسی به پیام های آنها پاسخ داده است.

امکان پاسخ دادن به پیام ها در واتس اپ

یکی دیگر از ویژگی هایی که گفته می شود واتس اپ روی آن کار می کند، طراحی مجدد رابط تماس صوتی آن است. توجه داشته باشید که نسخه نهایی ممکن است کمی با نسخه بتا متفاوت باشد زیرا این ویژگی ها در حال حاضر در نسخه بتا موجود هستند.

با رابط جستجوی صوتی پیشرفته، می توانید فوراً شکل موج های صوتی را در طول تماس مشاهده کنید. این اپلیکیشن اخیراً شکل موج های مشابهی را برای پیام های صوتی معرفی کرده است. این تغییر به کاربران کمک می کند ببینند چه کسی صحبت می کند. همچنین می تواند در تعیین اینکه چه کسی میکروفون خود را بی صدا کند مفید باشد.

مقالات مرتبط:

همچنین، WhatsApp برای تماس های صوتی تصویر زمینه اضافه می کند. البته، شما نمی توانید این والپیپر نسخه آزمایشی WhatsApp را ویرایش کنید. واتس اپ همچنین در حال کار بر روی ایجاد لینک های تماس است که در به روز رسانی های آینده به این پیام رسان ها اضافه خواهند شد. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که به سادگی با دنبال کردن یک پیوند به تماس های صوتی بپیوندند. نکته جالب این است که لینک تماس را می توان برای هر کسی و حتی مخاطبی به جز کسانی که در لیست مخاطبین هستند ارسال کرد.

واتس اپ میانبر جدیدی را برای شما فراهم می کند تا به سرعت تنظیمات حریم خصوصی خود را برای به روز رسانی وضعیت خود مدیریت کنید. این تغییر در نسخه بتا واتس اپ اندروید ارائه شده است. با این حال، انتظار می رود به زودی در دسترس کاربران iOS قرار گیرد.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما