WhatsApp – نحوه فعال کردن تأیید 2 مرحله‌ای در Zomit را بیاموزید

[ad_1]

از سال 2017، واتس اپ تاییدیه دو مرحله ای را برای کاربران خود فراهم کرده است. تأیید دو مرحله‌ای پس از فعال‌سازی، هک کردن حساب واتس‌اپ شما را برای هکرها دشوارتر می‌کند. بنابراین به کسانی که قبلاً این کار را انجام نداده اند توصیه می شود آن را فعال کنند.

تایید 2 مرحله ای را در واتس اپ فعال کنید

کاربران آیفون باید به قسمت تنظیمات (تب اول از سمت راست پایین صفحه واتس اپ) روی گزینه دسترسی به گزینه تایید دو مرحله ای یا همان تایید دو مرحله ای در واتس اپ مراجعه کنند. لایحه سپس ضربه بزنید تایید دو مرحله ای برای انتخاب. در صفحه بعدی، روی Enable ضربه بزنید تا تایید دو مرحله ای فعال شود.

تایید دو مرحله ای واتس اپ

برای دسترسی کاربران اندروید به گزینه Two-Step Verification در واتس اپ، آیکون سه نقطه در گوشه سمت راست بالا را انتخاب کرده و روی گزینه ضربه بزنید. تنظیم تنظیمات را وارد کنید. روی صفحه تنظیمات ضربه بزنید. لایحه شير آب.

تایید دو مرحله ای واتس اپ

اکنون تایید دو مرحله ای برای انتخاب. برای فعال کردن تأیید دو مرحله ای دکمه در صفحه بعدی فعال کردن در پایین صفحه ضربه بزنید.

تایید دو مرحله ای واتس اپ

فعال کردن تایید دو مرحله ای برای کاربران آیفون و اندروید یکسان است. برای ادامه مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از انتخاب گزینه Activate بلافاصله وارد صفحه ای می شوید که از شما می خواهد یک پین شش رقمی برای حساب واتس اپ خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که وقتی می خواهید از هر دستگاهی وارد حساب واتس اپ خود شوید، واتس اپ از شما می خواهد که این پین را وارد کنید. پس از وارد کردن پین بعد شير آب. (در گوشه سمت راست بالای صفحه در آیفون و در پایین صفحه در اندروید)

تایید دو مرحله ای واتس اپ

سپس واتس اپ از شما می خواهد که پین ​​وارد شده در مرحله قبل را مجددا وارد کرده و تایید کنید. پس از وارد کردن مجدد پین، روی ضربه بزنید. بعد شير آب.

تایید دو مرحله ای واتس اپ

در مرحله بعد، واتس اپ از شما می خواهد که آدرس ایمیل خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن ایمیل ضربه بزنید بعد شير آب. در صفحه بعد باید با وارد کردن مجدد ایمیل تایید کنید.

تایید دو مرحله ای واتس اپ

در همان صفحه اول، برای درخواست آدرس ایمیل ضربه بزنید پرش کنید می توانید از وارد کردن ایمیل خودداری کنید، اما به شدت توصیه می شود که یک حساب ایمیل معتبر وارد کنید. زیرا اگر پین شش رقمی خود را فراموش کنید، واتس اپ از این آدرس ایمیل برای بازنشانی پین استفاده می کند. با این حال، برای لغو وارد کردن ایمیل، روی Skip و سپس ضربه بزنید رد شدن از ایمیل برای انتخاب.

تایید دو مرحله ای واتس اپ

پس از انجام این مراحل، تایید 2 مرحله ای واتس اپ برای شما فعال می شود. از این پس با ورود به صفحه تایید دو مرحله ای سه گزینه را مشاهده خواهید کرد:

مقاله مرتبط:

  • از کار انداختن: با انتخاب این گزینه، تایید 2 مرحله ای حساب واتس اپ شما غیرفعال می شود.
  • تغییر پین: با انتخاب این گزینه می توانید پین شش رقمی خود را تغییر دهید.
  • به: گزینه ایمیل، اگر هنوز ایمیل خود را (تصویر سمت راست) در فرم وارد نکرده اید آدرس ایمیل را اضافه کنید با انتخاب این گزینه می توانید یک آدرس ایمیل وارد کنید. همچنین اگر قبلا آدرس ایمیل خود را وارد کرده باشید (تصویر سمت چپ) این گزینه نشان داده می شود. آدرس ایمیل را تغییر دهید با انتخاب این گزینه می توانید آدرس ایمیلی که وارد کرده اید را با آدرس جدید جایگزین کنید.

تایید دو مرحله ای واتس اپ

تأیید 2 مرحله ای واتس اپ برای حساب شما فعال شده است. به شما توصیه می کنیم این گزینه را فعال کنید تا هیچ کس به جز شما نتواند وارد حساب کاربری واتس اپ شما شده و به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. امیدواریم این آموزش مفید بوده باشد. اگر در مورد فعال کردن تأیید صحت 2 مرحله‌ای در واتس‌اپ سؤالی دارید، لطفاً به ما و کاربران زومیت اطلاع دهید.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما