Wrangink: نمی دانم رونالدو در یونایتد خوشحال است – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1814808 |
20 اسفند 1400 18:35 |
1,840 بازدید |

یکی
نظرات

رالف رنگنیک، سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد که کریستیانو رونالدو برای بازی مقابل تاتنهام آماده است.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس روز شنبه در اولدترافورد میزبان تاتنهام خواهد بود.
رونالدو در بازی هفته گذشته مقابل منچسترسیتی در لیست یونایتد قرار نداشت و ورنگیک پس از بازی اعلام کرد که این بازیکن به دلیل مصدومیت از بازی خارج شده است. با این حال شایعاتی مبنی بر شکسته شدن خط این بازیکن به دلایل فنی شنیده می شد.
رنگنیک در نشست خبری پیش از بازی درباره بازگشت رونالدو به میادین گفت: او از دیروز تمرینات خود را از سر گرفت. او در طول تمرین حضور داشت و من انتظار دارم که امروز هم در تمرین تیمی خوب باشد. او خوب تمرین کرد، بنابراین فکر می کنم برای بازی فردا در دسترس خواهد بود.

سرمربی آلمانی درباره شایعاتی مبنی بر ناراضی بودن رونالدو در اولدترافورد گفت: من چیزی نمی دانم. من هرگز از او نپرسیدم که آیا در منچستر خوشحال است یا در این باشگاه. فکر می کنم مهم این است که او دیروز دوباره آماده باشد و به تمرینات ادامه دهد. باید ببینیم در چه ساختاری بازی می کنیم و ترکیب اصلی ما برای فردا چگونه خواهد بود.»
وقتی از او پرسیده شد که آیا سرمربی موقت منچستریونایتد به جای اینکه قبل از بازی رونالدو مقابل سیتی در کنار هم تیمی هایش باشد، از سفر او و باشگاه به پرتغال مطلع بوده است، منطقی نیست. آنچه امروز و فردا اتفاق می افتد برای من مهم است. هیچ فایده ای برای بحث مجدد در مورد این موضوعات وجود ندارد.»
او در مورد وضعیت تیمش مقابل تاتنهام پس از بازگشت رافائل واران و ادینسون کاوانی گفت: هنوز لوک شاو وجود ندارد. تست کرونا تا دیروز مثبت بود. اسکات مک تومینا نیز در موقعیتی مبهم قرار دارد. او با عضلات ران خود مشکل دارد و باید منتظر بمانیم تا وضعیت را ارزیابی کنیم.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم