Xclipse 920 Exynos 2200 GPU در بنچمارک ها عملکرد ضعیفی دارد | دیجیاتو

[ad_1]

جدیدترین تراشه سامسونگ برای پردازنده گرافیکی اگزینوس 2200 با AMD همکاری کنید و بسیاری از آن انتظار عملکرد بالایی دارند. اما تاکنون معیارها دیدگاه متفاوتی داشتند و اکنون طبق آخرین نتایج، پردازنده گرافیکی Xclipse 920 بر اساس معماری RDNA 2، نه تنها می تواند با Apple A15 و A14 رقابت کند، بلکه می تواند رقابت کند. Adreno 730 نسل هشتم تراشه اسنپدراگون نیز ضعیف تر است.

یک کاربر توییتر به نام «مفسر طلایینتایج بنچمارک GPU تراشه موبایل پرچمدار را منتشر کرد که شامل Xclipse 920‌ به همراه پردازنده گرافیکی Exynos 2100 است. این منبع نتایج دو مقایسه نمودار زیر را منتشر کرده است:

  • GFXBench 3.1
  • 3DMark Wildlife Extreme

عملکرد پردازنده گرافیکی Xclipse 920

در معیارها، عملکرد AMD Mobile GPU ناامید کننده و کمی بالاتر از GPU فعلی Mali است. اگزینوس 2100 قرار داده شده. با این حال، رقیب اصلی سامسونگ در تراشه جدید، نسل اول اسنپدراگون 8 است نه نسل قبلی. علاوه بر امتیاز پایین، پردازنده گرافیکی AMD نیز نسبت به تراشه کوالکام بازده انرژی کمتری دارد. A14 و A15 روی اپل هم هست

سامسونگ در زمان معرفی و البته قبل از رونمایی، به کاربران قول عملکرد گرافیکی مشابه کنسول های بازی را داده بود، اما با توجه به نتایج جدید به نظر نمی رسد چنین عملکردی داشته باشد، همچنین ضعیف تر از قبل به نظر می رسد. تراشه قدیمی A14.

اگر فکر می‌کنید CPU در عملکرد صحیح GPU در Exynos 2200 اختلال ایجاد می‌کند، احتمالاً یک سوء تفاهم است زیرا تراشه منبع نتایج معیار هسته قدرتمند است. Cortex-X2 او همچنین منتشر کرد که اسنپدراگون 8 هیچ تفاوتی با نسل اول ندارد.

پردازنده گرافیکی Xclipse 920

یکی از مزایای Exynos 2200 نسبت به رقبای خود، پشتیبانی از عملکرد آن است. توقف پرتو که بر کیفیت بازی تاثیر می گذارد. با این حال، طبق معیارها، عموماً عملکرد بدتری نسبت به رقبای خود دارد. به نظر می رسد که سامسونگ با Exynos 2200 نمی تواند جایگاه تراشه های Exynos را در بازار بهبود بخشد و همچنان از اپل و کوالکام پایین تر است.[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما