Zombie Virus: K-Zombie; کشتن زامبی های تشنه به خون | دیجیاتو

[ad_1]

زامبی ها موجودات خیالی ترسناکی هستند که از زمان های بسیار قدیم در فرهنگ رایج بوده اند. علاوه بر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی زیادی که درباره این موجودات ساخته شده است، بسیاری از بازی های ویدیویی شیوع این ویروس عجیب و غریب را به تصویر کشیده اند که انسان ها را به زامبی تبدیل می کند. Zombie Virus: K-Zombie بازی جدیدی است که برای پلتفرم های موبایل منتشر شده است که بازیکنان را در مقابل گروهی از زامبی ها قرار می دهد.

در این پست از دیجیاتو به معرفی بازی Zombie Virus: K-Zombie ساخت کمپانی کره ای .Clegames Inc می پردازیم که تنها چند روزی است که منتشر شده است; دفاع تصادفی: شرکتی که All star TD را در کارنامه خود دارد.

معرفی بازی Zombie Virus: K-Zombie

بازی Zombie Virus: K-Zombie

ویروس زامبی: مانند بسیاری دیگر از بازی های زامبی در K-Zombie، ما شاهد دنیایی آخرالزمانی هستیم، گروهی از مردم که ظاهرا آخرین انسان های زنده هستند و ارتشی از موجودات عجیب و غریب که حرکت می کنند و با وجود مردن شما را دنبال می کنند. به عنوان بازیکن اصلی باید با زامبی های تشنه به خون این دنیا مبارزه کنید و برای زنده ماندن تلاش کنید.

بازی شامل دو سناریو اصلی (داستانی) و PvP می باشد. در حالت داستانی با چهار شخصیت همراه خواهید شد که هر کدام توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و با کمک آن ها باید با زامبی های اطراف خود مبارزه کنید.

زامبی های درون بازی به روش های مختلفی طراحی می شوند. اولین نمونه هایی که با آن ها مواجه می شوید موجودات نسبتاً ساکتی هستند که البته از بین بردن آن ها کار سختی نخواهد بود و حتی می توانید با هدف گیری دقیق به آن ها شلیک کنید. اما با گذشت زمان، زامبی ها رایج تر و پیشرفته تر می شوند. به عنوان مثال، برخی از آنها بسیار سریعتر هستند و خیلی سریع به سراغ شما می آیند. یا برخی که کاملاً متفاوت هستند می توانند باعث عفونت شوند و البته از بین بردن آنها بیشتر طول می کشد.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما