Microsoft Search Server Express

قیمت گذاری با هدف حداکثر کردن سود،افزایش سهم بازار ،رهبری کیفیت، ادامه حیات و یا افزایش قیمت بازار صورت می گیرد. آیا قیمت را پایین تر بیاوریم؟ آیا تبلیغات را افزایش دهیم؟ همچنین نرم افزار CRM میزان بهره وری کارمندان را 46% و بهبود خدمت رسانی به مشتریان را 88% افزایش دهید. با بهره گیری از افزونه ها و قالب های وردپرس ، می توانید یک تجربه منحصر به فرد خاص برای نام تجاری خود ایجاد کنید. یک سیستم ERP تقریبا بایستی در تمامی بخش های سازمان قابل استفاده باشد. کاربران میتوانند معاملات موفق و ناموفق، قرار ملاقاتهای برنامهریزی شده و قراردادهای ارسال شده در هر دوره زمانی را مرتب کرده و عملکرد را بر اساس سهمیههای فروش پیگیری کنند. این کار تیم فروش شما را از شر انجام وظایف اداری راحت کرده و به آنها اجازه میدهد تمرکز بیشتری بر فروش محصولات و تعامل با مشتریان داشته باشند. اگر نرم افزار CRM شما این اطلاعات را در اختیار داشته باشد می تواند برای این بخش از بازار کسب و کار شما نیز راهکاری را ارائه دهد. اما زمانی که دسترسی شما به شبکه داخلی سازمان قطع شد، می توانید از طریق اینترنت به سیستم دسترسی پیدا کنید.

برای تسلط به امکانات و کاربری این سیستم می توانید دوره آموزش ویدیویی نرم افزار CRM مایکروسافت را از سایت اورست تهیه کنید. جالب بدانید که شما کمترین چیزی که در صورت انتخاب نادرست برنامه CRM از دست می دهید،هزینه ای است که بابت آن پرداخت کرده اید، ضرر اصلی شما این ست که شما نتوانسته اید در این مدت از CRM استفاده کنید. نرمافزارهای CRM تحت وب معمولا متن باز (Open-source) هستند، به این معنی که کدهای برنامهنویسیشان در دسترس است و شرکت میزبان (شرکتی که از این سیستم استفاده میکند) میتواند آن را برای خودش سفارشیسازی یا شخصیسازی کند. در دنیا چند نرم افزار CRM مطرح وجود دارد که یکی از بهترینها نرم افزار نرم افزار CRM مایکروسافت است. بنابراین در صورتی که به عنوان کاربر سیستم به هر جای دنیا سفر می کنید، کافیست به اینترنت متصل باشید تا با وارد کردن آدرس وب سیستم و شناسه کاربری و رمز عبور، همه چیز در اختیارتان باشد.

زمانی که ERP های خارجی نظیر Sage، نسخه قدیمی SAP و Infor و IFS و Microsoft Dynamics ax 2012 را مطالعه می کنیم، می بینیم با وجود اینکه همه این سیستم ها، تحت ویندوز (دسکتاپ) هستند(به دلیل اینکه زمانی که این شرکت ها شروع به توسعه سیستم کردند، نرم افزارهای تحت وب به گستردگی امروز نبودند)، اما بخشی از قابلیت های آنها تحت وب است. افزونه فیوژن با توجه به افزونه های فعال در سایت شما، تنظیمات مختلفی را برای اعمال برچسب ها و همگام سازی داده ها در اختیار شما قرار می دهد. حالا، فرض کنید یک Update جدید توسط شرکت توسعه دهنده ERP به شما داده می شود. کارمندان فروش می توانند برای معرفی یک محصول جدید بهتر تصمیم گیری کرده و تیم موفقیت مشتری دید کامل تری به هر آنچه تابحال به مشتریان گفته شده، وعده داده شده و ارسال شده است خواهد داشت. زمانی که شروع به بررسی و انتخاب یک سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) می کنیم، با سیستم های نرم افزاری متنوع داخلی و خارجی مواجه می شویم. البته در سیستم های تحت ویندوز هم راه حل هایی مانند citrix یا سیستم های ریموت وجود دارد که دسترسی به آن ها سخت و پیچیده است.

یک ERP تحت وب، می توانند در محیط اینترنت، Publish شود. و این ابزار چیزی نیست جز نرم افزار CRM یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری که هر کسب و کار موفقی آن را مورد استفاده قرار می دهد. اگر شما نتوانید پاسخ درستی برای این سوالات پیدا کنید،و یا از برنامه ای جامع برای مدیریت آن استفاده نکنید، قطعا در کارتان دچار مشکل خواهید شد. با MonoCRM درک بهتری از نیازهای مشتریان و نحوه ی تعامل آن ها با کسب و کارتان خواهید داشت و می توانید به شیوه ای سازمان یافته معاملات شرکت خود را در حال و آینده مدیریت نمایید. شما سیستم مدیریت محتوایی می خواهید که بتواند محتوای قابل دسترسی و HTML تولید کند. برنامه های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) تنها به منظور ترویج و حفظ تعاملات طراحی نشده اند. کاربران سیستم به صورت اتوماتیک به Server های دیگر سوئیچ کنند و کوچکترین اختلالی در عملکرد سازمان به وجود نیاید. بنابراین در صورتی که یک ERP تحت ویندوز را خریداری می کنید، باید بدانید این نرم افزار بایستی رو تک تک کامپیوتر ها (Client) نصب باشد و برای اینکه بتواند بهترین خروجی را ارائه کند، نیاز است تا یک مشخصات سخت افزاری حداقلی داشته باشد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما